0

Greenpoint telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-11-01 09:09:34
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 16:01:00
Greenpoint telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Greenpoint. Telefon Greenpoint udostępniony na stronie internetowej dla klientów. Możliwość wysyłania pytań elektronicznie lub za pomocą kontaktu do Greenpoint telefon.

Firma Greenpoint

Greenpoint jest marką odzieżową przeznaczoną dla kobiet. Posiadają ponad 165 sklepów w całej Polsce. W kolekcji znaleźć można szeroki asortyment od ubrań, butów po akcesoria, biżuterię, perfumy. Kontakt z firmą zapewniony jest poprzez formularz kontaktowy, w którym wystarczy jedynie podać temat, napisać wiadomość i zamieścić adres e-mail do otrzymania odpowiedzi. Uzyskaj odpowiedź od konsultanta firmy Homla, pisząc do firmy za pomocą formularza. Firma zapewnia klientom także kontakt poprzez numer telefonu oraz adres e-mail. Wysyłanie korespondencji tradycyjną metodą za pomocą listu również jest możliwe i został zamieszczony na stronie firmy adres do wysyłki takich listów.

Telefon Greenpoint sklep internetowy

Do dyspozycji klientów Greenpoint telefon udostępniło na swojej stronie internetowej wraz z adresem e-mail. Konsultanci Biura Obsługi Klienta odpowiadają w godzinach 8:00 do 15:00 na pytania odnośnie placówek oraz produktów sprzedawanych w sklepie internetowym. Kontakt do sklepu internetowego zapewniony jest poprzez e-mail: [email protected] oraz telefon Greenpoint: 12 287 07 07. Możliwe jest również wysłanie tradycyjnej korespondencji na adres: 
Greenpoint S.A. z dopiskiem Greenpoint.pl 
Domagały 5, 30-741 Kraków

Telefon Greenpoint centrala

Do centrali firmy Greenpoint istnieją osobne dane kontaktowe. W celu skontaktowania się z centralą należy wybrać jedno z podanych form kontaktu. Telefon Greenpoint centrala to: 12 413 16 31 oraz mail Greenpoint centrala: [email protected]. Możliwe jest również wysłanie tradycyjnej korespondencji na adres: 
Greenpoint S.A. 
Domagały 3, 30-741 Kraków

Telefon Greenpoint placówki

Firma w całej Polsce posiada ponad 145 salonów. Sklepy stacjonarne znajdują się w wielu miastach. Ich dane adresowe firma udostępnia na stronie na specjalnej mapce. Po naciśnięciu na salon znajdujący się pod konkretnym adresem istnieje możliwość zobaczenia danych telefonicznych. Salon Greenpoint telefon posiada każdy osobny, zatem istnieje dzięki temu możliwość skontaktowania się ze sprzedawcą pracującym w danym punkcie z pytaniem o produktach na stanie sklepu.