Action telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-07-14 18:59:05
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 14:06:25
Action telefon

Telefon Action. Skontaktuj się telefonicznie z firmą Action. Uzyskaj dane kontaktowe do konsultantów firmy Action.

Action to sieć handlowa posiadająca swoje placówki w 10 krajach Europy. W sumie firma posiada ponad 2 tysiące placówek, w których znaleźć można różnego rodzaju asortyment. W sklepach znajdują się wysokiej jakości produkty i co ważne w bardzo niskich cenach. Sklep opiera się na posiadaniu bardzo tanich produktów. Według ich danych posiadają około 1/4 produktów, których cena nie przekracza 5 zł. Sprzedawane rzeczy należą do takich kategorii jak artykuły spożywcze, napoje, zabawki, dekoracje, środki czystości, artykuły higieniczne i tym podobne.

Kontakt Action

Firma zaleca ze skorzystania z najczęściej zadawanych pytań znajdujących się w FAQ. W przypadku gdy pytanie nie zostanie znalezione, istnieje możliwość wysłania zapytania w formularzu kontaktowym. Na stronie Action formularz kontaktowy zawiera takie pola do wpisania danych jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Numer telefonu
  • Temat pytania
  • Treść pytania

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza należy oczekiwać na odpowiedź, którą zajmują się konsultanci firmy Action i wysyłają ją na podany adres e-mail.

Telefon Action

Skontaktuj się telefonicznie z Action. Telefon Action nie został udostępniony dla klientów sklepu. W przypadku chęci kontaktu z Biurem Obsługi Klienta nie jest możliwy kontakt za pomocą telefonu. Informacja odnośnie telefonu zostanie zaktualizowana, jeśli telefon Action zostanie podany przez firmę.

E-mail Action

Tak jak w przypadku firmy Action telefon nie udostępniła na stronie tak też nie udostępniła danych dotyczących adresu elektronicznego, na który można kierować pytania. Jedyną dostępną opcją kontaktu ze sklepem jest formularz kontaktowy.

Sklepy Action

Action posiada w samej Polsce bardzo dużo placówek. Istnieje możliwość sprawdzenia ich aktualnego adresu oraz danych dotyczących godzin otwarcia na oficjalnej stronie Action w zakładce ze sklepami. Placówki nie posiadają swojego własnego numeru telefonu Action, ani adresu elektronicznego e-mail. Nie ma zatem możliwości skontaktowania się telefonicznie ze sklepem. W przypadku kontaktu ze sklepem należy skorzystać z ogólnych danych kontaktowych.