0

Da Grasso infolnia

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2019-07-25 20:00:37
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 16:00:14
Da Grasso infolnia

Możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta Da Grasso dzięki dostępnemu na poniższej stronie aktualnemu telefonowi Da Grasso. Telefon Da Grasso dostępny jest dla wszystkich klientów. Skorzystaj już teraz z telefonu Da Grasso!

Możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta Da Grasso dzięki dostępnemu na poniższej stronie aktualnemu telefonowi Da Grasso. Telefon Da Grasso dostępny jest dla wszystkich klientów. Skorzystaj już teraz z telefonu Da Grasso!

Da Grasso co to jest?

Da Grasso jest to sieć lokali gastronomicznych, które specjalizują się głównie w daniach kuchni włoskiej, szczególnie w pizzy. Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała w roku 1996 w Łodzi i była jedną z pierwszych w mieście. W połowie roku 2010 sieć doliczyła się aż 200 lokali w blisko 150 miastach Polski i jest to największa sieć pizzerii w całym kraju. Poza tradycyjną, liczącą sobie 75 standardowych, dla całej sieci lokali, rodzajów pizzy, w ofercie można znaleźć także dodatkowe menu, w którego skład wchodzą między innymi sałatki, makarony, dania mięsne, rybne, zupy oraz desery. Poszczególne lokale całej sieci funkcjonują na zasadzie franczyzy. Oznacza to, że każdy z nich ma swojego właściciela, który płaci sieci za licencję oraz know-how.

Kontakt z pizzerią Da Grasso

Pizzeria Da Grasso jest jednym z lokali, które występuje w wielu miastach w całym kraju. Bardzo duża część klientów poszukuje więc aktualnego kontaktu z pizzerią Da Grasso. Dobrze jest więc wiedzieć, że z samą pizzerią można skontaktować się bezpośrednio. Wszelkie dostępne dane kontaktowe do Da Grasso dostępne są na oficjalnej stronie internetowej sieci restauracji. Zaraz po wejściu na stronę klienta wita widok wyszukiwarki, która znacznie ułatwia sprawę znalezienia konkretnej restauracji Da Grasso w danym mieście bądź miejscowości. Jak każda ceniąca się marka Da Grasso posiada także główne Biuro Obsługi Klienta. Na podany poniżej aktualny adres poczty elektronicznej można wysyłać wiadomości dotyczące opinii klienta o restauracji, jak i o serwowanym przez nią jedzeniu.

E-mail Da Grasso: [email protected]

Telefon Da Grasso

Z pizzerią można skontaktować się także poprzez dostępny na stronie telefon Da Grasso. Jest on dostępny w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 23:00. Oprócz podanego przedziału godzinowego dostępności telefonu Da Grasso nie jest on dostępny. Warto jest więc skorzystać z dostępnego numeru i bezpośrednio połączyć się z pizzerią Da Grasso.

Da Grasso telefon: 509 910 000