Biedronka telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-05-04 19:44:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:29:39
Biedronka telefon

Biedronka telefon, numery telefonów do Biedronki, kontakt telefoniczny Biedronka, numer biuro prasowe sieci sklepów Biedronka

Sieć sklepów Biedronka ma swoje siedziby stacjonarne na terenie całej Polski. Warto jest też wiedzieć, że sklepy te należą do portugalskiego właściciela Jeronimo Martinsa. Asortyment tych sklepów jest często zmieniany. Artykuły codziennego użytku, kosmetyki, alkohol, produkty spożywcze czy też kwiaty znajdują się w stałej ofercie sklepu. W przypadku ofert sezonowych w Biedronce można kupić także meble, AGD, RTV, zabawki, a nawet produkty spożywcze importowane zza granicy. Wszystkie takie nowości można przeglądnąć w gazetce Biedronki.

Telefon Biedronka

Telefoniczne połączenie z Biedronką obsługuje konsultant telefoniczny Biura Obsługi Klienta. Przez fakt, iż Biedronka ma kilka numerów często wyszukiwaną frazą, jest Biedronka telefon. Aktualnie, żeby skontaktować się z obsługą klienta Biedronka, numer telefonu musi zostać wybrany prawidłowo. W przypadku osób, które korzystają z telefonów stacjonarnych telefon Biedronka to 800 080 010. Połączenia z podanym numerem są bezpłatne.

Telefon: 800 080 010

Natomiast w przypadku korzystania z telefonu komórkowego, należy wybrać numer (22) 205 33 00. Telefon Biedronka działa także dla osób dzwoniących zza granicy. Pamiętać jednak trzeba, że za połączenie z tym numerem, koszty naliczane są według taryfy operatora. Biedronka telefon funkcjonuje pod podanymi numerami. Sklep udostępnia także inne formy kontaktu z klientem.

Telefon: (22) 205 33 00

Telefon Biedronka do konkretnego miasta

Klienci często także szukają numeru do Biedronki w konkretnym mieście. Takie dane nie zostały zebrane w jednym miejscu przez właściciela sklepów. Warto jest jednak zadzwonić pod numer telefonu do Biedronki. Istnieje bowiem możliwość, że konsultanci telefoniczni posiadają potrzebny informacje. Numery sklepów Biedronka, mogą zostać udostępnione klientom przez pracowników infolinii. Jednak pełna lista zawierająca wszystkie numery sklepów Biedronka nie jest udostępniona przez zarząd w sieci.

Kontakt Biedronka

Obsługa klientów poza formą telefoniczną, jest prowadzona także elektronicznie. Na stronie internetowej sklepu można znaleźć formularz kontaktowy, po którego wypełnieniu pracownicy obsługi klienta zajmą się podanym zgłoszeniem. Kontakt z Biedronką możliwy jest także bezpośrednio przez wysłanie wiadomości na adres mailowy sklepu.

E-mail: [email protected]
Biedronka kontakt dla mediów: [email protected]
Kadry Biedronka kontakt dla pracowników: +48 696 77 22 13

Numer karty Biedronka

Numer karty Moja Biedronka jest to indywidualny ciąg cyfr, który jest zapisany na specjalnej karcie klienta. Rejestracja w systemie Moja Biedronka nie jest obowiązkowa, a korzystać mogą z niej jedynie zainteresowani.