0

Bilkom telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-03-16 06:17:25
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 11:46:35
Bilkom telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Bilkom dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu Bilkom. Infolinia telefoniczna Bilkom dla zainteresowanych.

Bilkom kontakt

Kontakt Bilkom jest realizowany między innymi online poprzez pocztę elektroniczną oraz formularz kontaktowy. Kontakt Bilkom poprzez pocztę e-mail jest możliwy poprzez wysyłanie wszelkich wiadomości do konsultantów Biura Obsługi Klienta na adres poczty elektronicznej [email protected].

Inną formą, która pozwala na kontakt Bilkom online jest formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej i jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Taki formularz należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość kierowaną do konsultantów Biura Obsługi Klienta Bilkom, a następnie można go przesłać. Pracownicy, którzy odpowiadają za obsługę klienta, będą starali się odpowiedzieć na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Konsultanci odbierają wiadomości od klientów, które dotyczą subiektywnych opinii na temat usług, które oferują. Formularz kontaktowy pozwala także na zgłoszenie reklamacji lub zadania pytań, które dotyczą systemu, faktur i konta Bilkom. Taka forma, która pozwala na kontakt Bilkom jest wygodnym sposobem pozwalającym na uzyskanie pomocy od konsultantów online.

Adres: Aleje Jerozolimskie 142A, Warszawa
E-mail: [email protected]

Telefon Bilkom

Telefon Bilkom nie jest obecnie udostępniony dla dzwoniących. Jedyne formy pozwalające na kontakt Bilkom to formularz kontaktowy lub poczta elektroniczna. Numer telefonu na telefon Bilkom nie jest aktualnie możliwy do uzyskania. Jednak w przyszłości telefon Bilkom może zostać uruchomiony. W wypadku gdy konsultanci Biura Obsługi Klienta zaczną obsługiwać kontakt poprzez telefon Bilkom, dane na stornie zostaną zaktualizowane.