0

Zalando telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-01-15 04:30:04
  • Data modyfikacji: 2022-09-07 14:45:11
Zalando telefon

Zalando telefon kontaktowy - Skontaktuj się w przypadku zwrotów, wysyłki, reklamacji. Promocje Zalando. Kontakt telefoniczny z biurem obsługi klienta

Zalando kontakt

Zalando jest niemieckim sklepem wysyłkowym z główną siedzibą w Berlinie. Sprzedaż na Zalando skupia się głównie na sprzedaży obuwia i odzieży damsko męskiej. Zalando w swojej ofercie prócz odzieży posiada również produkty dekoracyjne, okulary przeciwsłoneczne, zegarki i biżuterie. 

Zalando zwrot jak i wysyłkę oferuję bezpłatnie dla swoich klientów. Zalando kod rabatowy na pierwsze zakupy można znaleźć na oficjalnej stronie lub skorzystać ze stron trzecich publikujących takie kody. Kolejnym sposobem na tańsze zakupy jest skorzystanie z Zalando Lounge, które oferuję przecenione produkty z Zalando.

Kontakt w przypadku zwrotów, pomocy technicznej czy szczegółowego zapytania o produkty, możliwe jest na trzy sposoby. W przypadku prostych pytań takich jak zapytanie o śledzenie przesyłki możliwe jest poprzez chatbot Zalando dostępny na stronie. W przypadku kontaktu telefonicznego wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu, a czas oczekiwania na połączenie z konsultantem może potrwać do 2 minut. Wysłanie wiadomości za pomocą formularza kontaktowego jest również możliwe, jednak czas oczekiwania na odpowiedź może sięgać trzech dni. Jest dostępny również adres e-mail Zalando, jednak jest to adres do głównej siedziby Zalando.

Telefon Zalando

W celu nawiązania połączenia z pracownikami Zalando wystarczy skorzystać z numeru telefonu podane na stronie. Zalando telefon obsługuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 - 22:00.

Zalando telefon:

22 104 21 07

Kontakt online Zalando

Aby skontaktować się z Zalando online, jest możliwość skorzystania z chatbota na stronie lub wypełnienie formularza kontaktowego. W przypadku bardziej poważnych zapytań dostępny jest adres e-mail Zalando. Wiadomości zwrotne dostarczane są w przeciągu 3 dni roboczych.

E-mail Zalando:

[email protected]

Dane Adresowe Zalando

Główna siedziba Zalando znajduję się w Niemczech, a dokładny adres znajduję się na stronie.

Zalando adres:

Zalando SE (Spółka europejska)
Valeska-Gert-Str. 5
10243 Berlin