Adecco telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-05-16 20:29:22
  • Data modyfikacji: 2022-11-22 21:10:07
Adecco telefon

Numer telefonu do Adecco. Kontakt telefoniczny do firmy Adecco. Telefon Adecco dla zainteresowanych osób. Adecco formularz kontaktowy dla interesantów.

Telefon Adecco

Adecco jest firma, która zajmuje się  dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR. Oferuje ona pracowników tymczasowych i stałych, a także usługi  typu outsourcing oraz zarządzane we wszystkich sektorach. Wszystkie zainteresowane osoby powinny wiedzieć, że telefon Adecco jest dostępny pod numerem +22 250 8000. Warto wiedzieć, że po skorzystaniu z Adecco telefon przeprowadzana jest wstępna rozmowa rekrutacyjna. W trakcie połączenia z konsultantem dopasowywane zostają stanowiska pracy do interesanta, który wykonał połączenie. Telefon Adecco nie jest niestety dostępny przez całą dobę. Wszelkie informacje można uzyskać wyłącznie w godzinach, w których pracują konsultanci zatrudnieni w firmie Adecco. 

Telefon Adecco: +22 250 8000

Adecco kontakt telefoniczny

W firmie Adecco kontakt telefoniczny jest możliwy do uzyskania przez interesantów, dzwoniąc pod numer +22 250 8000. Oprócz oferowany przez Adecco telefon zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu mogą wykorzystać również formularz kontaktowy. Koniecznością jest podanie w nim wszystkich danych, które są wymagane. Należą do nich imię, nazwisko, a także telefon kontaktowy. Z firmą Adecco zainteresowane osoby mogą również skontaktować się bezpośrednio z każdym z oddziałów w Polsce. Numer dotyczący telefon Adecco danego oddziału jest dostępny na stronie internetowej po wybraniu konkretnej placówki.

Adecco numer telefonu: +22 250 8000