0

RTV Euro AGD Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-05 11:36:53
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 11:18:23
RTV Euro AGD Telefon

Sprawdź aktualne dane kontaktowe do RTV Euro AGD. Telefon RTV Euro AGD udostępniony dla klientów na stronie internetowej. Zadzwoń na telefon RTV Euro AGD w celu uzyskania informacji lub pomocy.

Co to jest RTV Euro AGD?

RTV Euro AGD jest polską firmą, która zajmuje się sprzedażą sprzętu elektronicznego w sklepach stacjonarnych jak i przez internet. W asortymencie RTV Euro AGD znaleźć można różnego rodzaju sprzęty takich jak smartfony, tablety, laptopy, konsole oraz gry, a także większy sprzęt jak telewizory lub sprzęt do wyposażenia kuchni. Na stronie warto śledzić promocje RTV Euro AGD, gdyż często można zaoszczędzić kilkaset złotych. Firma umożliwia również zakup na raty sprzętu.

Kontakt RTV Euro AGD

RTV Euro AGD zachęca do przejrzenia Centrum Pomocy w celu sprawdzenia odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jest szansa, że zainteresowany znajdzie tam odpowiedź na swoje pytanie i nie będzie musiał kontaktować się z Biurem Obsługi.

Na stronie internetowej znaleźć można specjalny czat do rozmowy z botem. Pomaga on znaleźć odpowiedź na pytanie, jednak jeśli nie podoła zadaniu, czat przełączany jest na rozmowę z konsultantem.

Do Firmy RTV Euro AGD istnieje możliwość kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Jest on bardzo przydatny, gdyż w łatwy sposób można skontaktować się z konsultantami Biura Obsługi Klienta, wypełniając i wysyłając gotowy formularz. Strona przeprowadzi zainteresowanego przez proces tworzenia formularza, który początkowo każe wybrać odpowiedni główny temat wybierany z listy. Wśród nich znaleźć można takie zagadnienia jak raty, zamówienia, leasing, ubezpieczenia, jakość usług, kontakt dla firm. Każdy formularz wygląda bardzo podobnie i wymagane są dane takie jak:

  • bardziej szczegółowy temat wybierany z listy
  • treść wiadomości
  • imię i nazwisko
  • adres poczty elektronicznej
  • opcjonalnie telefon oraz adres zamieszkania

Telefon RTV Euro AGD

Osoby preferujące kontakt telefoniczny mogą skorzystać z numeru telefonu RTV Euro AGD udostępnionego dla klientów. RTV Euro AGD telefon udostępniony został na ich stronie internetowej. Połączenia należy kierować na telefon RTV Euro AGD: 855 855 855. Numer ten działa jak infolinia telefoniczna RTV Euro AGD i prowadzi do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Telefon RTV Euro AGD obsługiwany jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach od 9:00 do 18:00. Pracownicy na infolinii są w stanie pomóc w każdej sprawie związanej ze sklepem, produktami oraz zamówieniami.

Sklepy RTV Euro AGD

Firma w Polsce posiada ponad 300 sklepów w różnych miastach. Istnieje możliwość sprawdzenia na stronie internetowej dokładnych danych adresowych wszystkich placówek wraz z ich godzinami otwarcia. Jednak w przypadku chęci kontaktu nie został podany telefon RTV Euro AGD do sklepu.