0

Vistula telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-10-02 08:07:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 16:38:52
Vistula telefon

Kontakt telefoniczny z Vistula dostępny dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Infolinia telefoniczna Vistula. Aktualny numer telefonu Vistula dla zainteresowanych.

Vistula kontakt

Vistula kontakt realizuje między innymi poprzez formularz kontaktowy, który dostępny jest na stronie internetowej. Korzystanie z tego sposobu pozwalającego na kontakt Vistula pozwala na wygodne uzyskanie pomocy od konsultantów Biura Obsługi Klienta. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością do pracowników, a następnie można go przesłać. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta starają odpowiadać się na wszelkie pytania wysyłane przez klientów tak szybko jak jest to tylko możliwe.

Kontakt Vistula można także uzyskać bezpośrednio, wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej. Gdy sprawa, przez którą wystąpiła potrzeba kontaktu, dotyczy reklamacji, wszelkie zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail [email protected]. Jednak w przypadku, gdy temat rozmowy nie dotyczy reklamacji, potrzebne informacje można uzyskać, wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej [email protected]. Skrzynka pocztowa obsługiwana jest przez konsultantów Biura Obsługi Klienta Vistula.

Adres (sklep internetowy Vistula):
VRG S.A.
Spedimex Oddział 1
Sosnowiec 15A/2, 95-010 Stryków

Adres (centrala Vistula):
VRG S.A.
Pilotów 10, 31-462 Kraków

E-mail: [email protected] 
E-mail (reklamacje): [email protected]

Telefon Vistula

Dzwoniąc na telefon Vistula, można uzyskać informacje od pracowników dotyczące sklepu internetowego Vistula. Telefon Vistula działa pod numerem kontaktowym (+48) 12 345 1993. Konsultanci Biura Obsługi Klienta odbierają połączenia przychodzące na telefon Vistula od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00. Połączenia kierowane na telefon Vistula są płatne zgodnie z taryfą operatora.

Telefon: (+48) 12 345 1993