0

Telefon do psychologa

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2020-04-14 11:37:03
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 13:27:18
Telefon do psychologa

W przypadku jakichkolwiek zaburzeń skontaktuj się z pomocą psychologiczną dostępną całodobowo. Dane kontaktowe do psychologa dostępne na stronie infolinii.

Pomoc psychologiczna kontakt

Zaburzenia psychiczne to delikatny temat, wiele osób potrzebuje pomocy, jednak przez swoją chorobę nie są w stanie sięgnąć po nią ręką. Oprócz stacjonarnych placówek możliwy jest kontakt online lub rozmowa telefoniczna. Zdrowie psychiczne jest bardzo ważne w życiu, dlatego nie należy bagatelizować objawów jego spadku. Pomoc psychologiczną można uzyskać dzięki rozmowie online lub rozmowie przez telefon. Dostępne jest wsparcie lekarza psychologa całodobowo. Wbrew pozorom sama rozmowa ze specjalistą może przynieść ulgę klientowi oraz zmniejszyć lęk przed pójściem do stacjonarnej placówki. Podczas rozmowy telefonicznej można umówić się na konsultacje online jak i równie w stacjonarnej placówce. Linia telefoniczna jest dostępna bezpłatnie całodobowo, na której udzielane są porady. W przypadku osób dorosłych jako formę terapii można traktować właśnie rozmowę telefoniczną.

Infolinia psychologiczna

Dzięki stronie infolinii jest dostępny kontakt telefoniczny. W zależności od wieku istnieje tylko jeden numer telefonu 116 123. Dla dorosłych linia telefoniczna dostępna jest codziennie od godziny 14:00 – 22:00, wszystkie porady udzielane są bezpłatnie. Psycholog dziecięcy może udzielać porad dzieciom w przypadku wyrażenia zgody rodzica lub opiekuna.

Psycholog telefon 116 111