TomTom telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-11-06 00:54:55
  • Data modyfikacji: 2022-08-03 12:16:28
TomTom telefon

Uzyskaj aktualne dane kontaktowe z TomTom dla klientów. Czat na żywo z konsultantem Biura Obsługi Klienta TomTom. Telefon TomTom do kontaktu z konsultantem.

TomTom kontakt

TomTom jest firmą holenderską zajmująca się produkcją systemów nawigacji GPS. Posiada swoje urządzenia do nawigacji, aplikacje nawigacyjne na telefony, zegarki, kamery oraz akcesoria związane z GPS.

Istnieje kilka możliwości kontaktu z TomTom. Aby uzyskać pomoc w sprawie programów i urządzeń firmy można skorzystać z dostępnego na stronie internetowej czatu online z konsultantem. Po wejściu w zakładkę kontakt w prawym dolny rogu ekranu pojawia się czerwony przycisk, który należy nacisnąć. Po zalogowaniu na czacie znajduje się chatbot, który po przedstawieniu problemu odsyła do artykułów z odpowiedziami na zadawane pytania. Jednak w przypadku, w którym artykuły nie okażą się przydatne nastąpi przekierowanie do konsultanta TomTom. Przedstawiciel pomocy technicznej TomTom jest do dyspozycji osób, które nie znalazły odpowiedzi na nurtujące ich pytania w artykułach ani najczęściej zadawanych pytaniach. Czat z konsultantem jest dostępny w konkretnych godzinach pracy.

Telefon TomTom

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta TomTom. Niestety za pomocą telefonu nie jest to możliwe. Firma nie udostępniła dla swoich klientów telefon TomTom do kontaktu w przypadku posiadania pytań odnośnie sprzętu i aplikacji TomTom. W przypadku udostępnienia telefonu TomTom zostanie on jak najszybciej zaktualizowany na stronie. Obecnie telefon TomTom nie istnieje. Kontakt możliwy jest za pomocą czatu online na żywo prowadzonego na stronie internetowej TomTom. Drugim sposobem na uzyskanie pomocy to skorzystanie z poczty elektronicznej: [email protected]. W przypadku pytań odnośnie polityki prywatności TomTom można je kierować, wysyłając wiadomość na podany adres e-mail.

TomTom telefon: ...

TomTom pomoc techniczna

TomTom udostępnia dla swoich klientów filmiki instruktażowe do obsługi ich produktów na stronie internetowej oraz na kanale YouTube TomTom. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie wsparcia technicznego. Może się okazać, że żaden filmik nie wyjaśnia problemu, który napotkany został przez zainteresowanego. W takim przypadku możliwe jest skorzystanie z forum TomTom i poradzenie się innych osób będących w posiadaniu produktów TomTom. Ostateczną opcją jest kontakt z konsultantem pomocy technicznej TomTom.