VOX FM telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-01-12 14:33:33
  • Data modyfikacji: 2023-01-12 11:36:38
VOX FM telefon

Skontaktuj się z rozgłośnią dzięki podanemu na poniższej stronie aktualnemu telefonowi VOX FM. Poprzez telefon VOX FM klienci mają sposobność na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantem Centrum Obsługi Klienta. Sprawdź dostępne sposoby na kontakt z VOX FM.

Telefon VOX FM

Jednym z najlepszych sposobów na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu VOX FM. Jest to najszybsza i najczęściej wybierana opcja przez osoby potrzebujące natychmiastowej pomocy. Klienci bowiem mają możliwość otrzymania wszelkich dostępnych informacji bezpośrednio od pracowników obsługujących telefon VOX FM. Dodatkowo konsultanci Biura Obsługi Klienta potrafią udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, czy wątpliwości osób dzwoniących. Niestety, ale godziny pracy telefonu VOX FM nie zostały udostępnione. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem z rozgłośnią radiową należy we własnym zakresie dowiedzieć się o godzinach funkcjonowania telefonu VOX FM. Dodatkowo poniżej podany został więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy do VOX FM. W przypadku zajęcia któregoś z telefonów VOX FM należy spróbować zadzwonić pod drugi kontakt. Warto więc skorzystać z podanego poniżej numeru kontaktowego i uzyskać potrzebne informacje oraz dane bezpośrednio od pracowników Biura Obsługi Klienta VOX FM.

Telefon VOX FM: 609 869 869
Telefon VOX FM: (22) 516 45 00

Kontakt VOX FM

Dodatkowo klienci mają możliwość skontaktowania się z konsultantami rozgłośni za pomocą dostępnego na oficjalnej stronie internetowej VOX FM formularza kontaktowego. Dzięki niemu osoby chętne mają możliwość korespondencji z pracownikami Centrum Obsługi Klienta. Przed jego wysłaniem należy uzupełnić wszystkie wymagane pola odpowiednimi danymi, wybrać kategorię zgłoszenia, a w treści wiadomości dokładnie opisać napotkany przez klienta problem. Warto jest także dodać adres poczty elektronicznej, na który w przeciągu kilku dni powinna zostać wysłana wiadomość zwrotna, wraz z odpowiedzą ze strony konsultanta Centrum Obsługi Klienta. W przypadkach naglącej potrzeby poznania odpowiedzi na problem klienta warto zwrócić się bezpośrednio do rozgłośni poprzez skorzystanie z powyższego telefonu VOX FM. Jest to gwarancja uzyskania klarownej i szybkiej odpowiedzi od ekspertów radia. Pracownicy VOX FM postarają się odpowiedzieć na każde nadesłane zgłoszenie, jak najszybciej będzie to tylko możliwe.

Poza wymienioną wyżej opcją skontaktowania się z firmą klienci mogą również skorzystać z adresu poczty mailowej. W wiadomości mailowej należy w tytule pokrótce opisać problem klienta, a w treści dokładnie naświetlić całą sprawę. Duża ilość przydatnych informacji pozwoli na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Eksperci firmy postarają się jak najszybciej udzielić odpowiedzi na problemy klientów.

E-mail VOX FM do redakcji: [email protected]