Era telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-06-28 23:29:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 12:22:59
Era telefon

Telefon Era do Biura Obsługi Abonenta. Uzyskaj dane kontaktowe do konsultantów Era. Era przejęta przez T-Mobile. Aktualny telefon do kontaktu z konsultantami Era.

Era była to sieć telefonii komórkowej, gdyż od 2011 roku nie działa już na rynku jako Era. Swoje działanie rozpoczęła w 1996 roku i trwała do 2011 roku, w którym to nastąpił rebranding sieci. Skutkiem tego było przekształcenie marki na T-Mobile. Usługi Era oraz klienci Era zostały przejęte przez T-Mobile. Istnieje możliwość skontaktowania się z Era za pomocą danych kontaktowych do T-Mobile.

Kontakt Era

Kontakt z Era możliwy był na wiele różnych sposobów. Prowadzona była infolinia telefoniczna darmowa dla klientów. Telefon Era do kontaktu to numer: 800 602 900. Na ten numer można było kierować wszelkie zapytania, jednak po 2001 roku podany numer telefonu został wygaszony. Po wygaszeniu poprzedniego numeru został założony kolejny dla kontaktu z klientem, ale tym razem płatny. Koszt połączenia z Biurem Obsługi Abonenta wynosił 0,29 zł plus VAT.

Kontakt z Era możliwy jest za pomocą telefonu. Konsultanci Biura Obsługi Abonenta są do dyspozycji zainteresowanych. Możliwe jest zadawanie pytań odnośnie sieci komórkowej Era. Należy wybrać odpowiedni numer telefonu, aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Era.

Telefon Era

W przypadku kontaktu z Era należy wybrać dane kontaktowe do T-Mobile. Jako że Era została przekształcona w T-Mobile, do kontaktu trzeba wykorzystać odpowiednie dane kontaktowe T-Mobile. Na stronie internetowej dostępny jest czat na żywo z konsultantem. Możliwe jest także pozostawienie numeru telefonu, aby konsultant oddzwonił do zainteresowanego. Telefon Era działa jako telefon T-Mobile. Możliwy jest kontakt z Działem Obsługi Klienta poprzez podany na stronie numer telefonu. Istnieją dwa numery telefonów do Obsługi Abonenta. Jeden obsługuje połączenia z telefonów komórkowych: 602 900 000, natomiast drugi: (22) 413 69 96 obsługuje połączenia z telefonów stacjonarnych. Należy pamiętać o kosztach połączenia, które jest zgodne z taryfą operatora dzwoniącego. Infolinia telefoniczna czynna jest całodobowo. Zaleca się sprawdzenie pozostałych form kontaktu w stronie telefon T-Mobile.