0

POLOmarket telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-17 21:37:26
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 09:40:39
POLOmarket telefon

POLOmarket telefon - Kontakt z polską siecią supermarketów. Lista placówek, dane kontaktowe, numer telefonu dostępne na stronie. Znajdź swój sklep

POLOmarket kontakt

POLOmarket to największa sieć supermarketów w Polsce. Atutem sklepu są niskie ceny, duże promocje i wysokiej jakości produkty. POLOmarket gazetka dostępna na oficjalnej stronie. Znaleźć w niej można największe promocje POLOmarket oraz nowości na najnowszy tydzień. Sam sklep funkcjonuję w Polsce od 11 września 1997 roku i co tydzień odwiedza go co najmniej 9 milionów klientów.

W przypadku jakichkolwiek pytań możliwy jest kontakt zarówno z centralą, jak i z biurem obsługi klienta POLOmarket. Dostępne opcje na kontakt z POLOmarket to wysłanie wiadomości e-mail, skorzystanie z telefonu POLOmarket lub odwiedzenie jednej z polskich placówek osobiście. Dodatkowo na stronie znajdziemy formularz kontaktowy POLOmarket, którym można wypełnić, a sklep gwarantuję szybką pytania na wszystkie pytania, prośby i sugestie.

POLOmarket telefon

Aby uzyskać kontakt telefoniczny z POLOmarket w celu zadania jakichkolwiek pytań, czy sugestii wystarczy użyć telefonu podanego na stronie sklepu. POLOmarket telefon obsługuję poprzez biuro obsługi klienta lub za pośrednictwem centrali sklepu. Oba biura służą pomocą dla klientów. W przypadku chęci uzyskania pomocy z biura obsługi klienta warto pamiętać o godzinach pracy konsultantów poniedziałek-piątek 8:00 do 16:00.

Biuro obsługi klienta POLOmarket telefon:

801 162 160

Centrala POLOmarket:

+ 48 52 35 99 000

POLOmarket kontakt mailowy

Aby uzyskać wsparcie ze sklepu, możliwe są także formy podjęcia kontaktu online. Przykładem może być wykorzystanie adresu e-mail POLOmarket udostępnia go dla swoich klientów na oficjalnej stronie. Adres e-mail podany na stronie kieruję do centrali sklepu, jednak aby uzyskać kontakt bezpośrednio z biurem obsługi klienta POLOmarket, należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie.

POLOmarket e-mail:

[email protected]

Dane adresowe POLOmarket

Aby skontaktować się z centralą POLOmarket w formie tradycyjnej poczty, należy wysłać wiadomość na adres głównej siedziby. W przypadku chęci podjęcia kontaktu osobistego należy odwiedzić jeden ze stacjonarnych sklepów. Lista sklepów POLOmarket dostępna na oficjalnej stornie.

POLOmarket adres

POLOmarket Sp. z o.o.
Giebnia 20, 88-170 Pakość