0

Telefon AZ.pl

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-06-24 01:06:12
  • Data modyfikacji: 2022-08-19 16:19:48
Telefon AZ.pl

Skontaktuj się z AZ.pl w sprawach hostingu. Telefon AZ.pl dostępny dla klientów na stronie internetowej. Skorzystaj z pomocy konsultantów Biura Obsługi Klienta AZ.pl.

Co to jest AZ.pl?

AZ.pl to firma działająca od 1988 roku będąca jedną z większych dostawców usług hostingowych dla firm. Dzięki AZ.pl możliwe jest wykupienie domeny dla własnej strony internetowej lub sklepu online. Oprócz tego klient może uzyskać dostęp do swojej własnej poczty elektronicznej na własnej domenie, dzięki czemu adres e-mail staje się bardziej profesjonalny, gdyż po znaku „@” znajduje się nazwa strony klienta. Na stronie internetowej AZ.pl znajduje się szereg możliwych ofert do zakupu, które warto przejrzeć przed zdecydowaniem się na zakup.

Kontakt AZ.pl

Przed wysłaniem jakiejkolwiek wiadomości z pytaniem do AZ.pl warto skorzystać z odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przygotowane przez pracowników firmy. W razie pytań formularz kontaktowy to jedna z opcji do kontaktu. Można z niej skorzystać w celu otrzymania informacji w sprawie konfiguracji zakupionej usługi. W formularzu kontaktowym należy podać:

  • imię i nazwisko
  • adres poczty elektronicznej
  • temat i treść wiadomości

Do formularza istnieje możliwość dołączenia załącznika, na przykład zdjęcia problemu. Wiadomości trafiają do konsultantów z Centrum Pomocy AZ.pl, którzy odpowiedzi wysyłają na adres e-mail podany w formularzu. Oprócz tego klienci mają możliwość skorzystania z innych form kontaktu takich jak telefon AZ.pl oraz za pomocą aplikacji messenger. W przypadku kontaktu elektronicznego istnieje tylko możliwość wysłania formularza lub kontakt za pomocą aplikacji, gdyż adres e-mail AZ.pl nie został udostępniony dla klientów.

Telefon AZ.pl

Osoby preferujące kontakt telefoniczny mają taką możliwość za pomocą telefonu AZ.pl udostępnionego na stronie internetowej. Kontakt z infolinią telefoniczną jest zgodny z taryfą operatora dzwoniącego. Telefon AZ.pl do kontaktu to: +48 570 510 570. Jest on przeznaczony dla osób dzwoniących z telefonów komórkowych, stacjonarnych jak i tych dzwoniących zza granicy. Niestety dla tego telefonu AZ.pl nie zostały podane godziny działania. Jeśli Telefon AZ.pl nie odpowiada, można skorzystać z innej formy kontaktu.

Messenger AZ.pl

Klienci hostingu mają możliwość kontaktu za pomocą aplikacji Messenger. Messenger AZ.pl działa w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00. Do dyspozycji zainteresowanych są pracownicy AZ.pl gotowi pomóc w każdej możliwej sprawie odnośnie hostingu.