0

Telefon Avast

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-02-11 05:50:10
  • Data modyfikacji: 2022-08-25 13:02:25
Telefon Avast

Uzyskaj pomoc konsultantów w sprawie oprogramowania Avast. Telefon Avast dostępny na stronie internetowej dla zainteresowanych. Skontaktuj się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Avast.

Co to jest Avast?

Avast jest to program antywirusowy stworzonym przez czeską firmę Avast Software. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Program dostępny jest w kilku możliwych wersjach. Dostępny jest między innymi darmowy antywirus Avast, płatny antywirus Avast lub na przykład ochrona w sieci Avast. Warto skorzystać z takich programów, dzięki którym nasza ochrona w sieci lub ochrona przed złośliwym oprogramowaniem jest znacznie zwiększona. Pełną ofertę oprogramowania można znaleźć na stronie internetowej Avast.

Kontakt Avast

Kontakt do Avast jest możliwy jednak w bardzo niewielkim stopniu. Warto sprawdzić najczęściej zadawane pytania. Avast przygotowało odpowiedzi do tych pytań i można je znaleźć na odpowiedniej zakładce strony internetowej. Dotyczą ona wielu zagadnień związanych z programami, instalacją oraz planami. Jeśli zainteresowanemu nie uda się znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, można skorzystać z formularza kontaktowego, dzięki któremu możliwe jest wysłanie wiadomości do konsultantów Biura Obsługi Klienta.

Telefon Avast

Osoby preferujące kontakt telefoniczny niestety nie mają takiej możliwości. Telefon Avast do polskiego Biura Obsługi Klienta nie istnieje. Avast nie posiada swojego oddziału w Polsce, a co za tym idzie nie posiada również telefonu Avast dla polskich klientów. Oczywiście możliwe jest skorzystanie z telefonu Avast w języku angielskim. Jeśli telefon Avast zostanie podany na stronie internetowej dla klientów to zostanie on zaktualizowany tak szybko jak to możliwe.

E-mail Avast

W przypadku kontaktu elektronicznego Avast również nie podało go dla zainteresowanych. E-mail Avast nie jest dostępny do wysyłania zapytań do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Publiczny adres e-mail Avast nie istnieje. Jeśli zostanie on podany, informacja zostanie zaktualizowana tak samo jak w przypadku telefonu Avast.

Media Społecznościowe Avast

Obok prostego formularza istnieje możliwość spróbowania kontaktu za pomocą mediów społecznościowych. Avast posiada konto z takich portalach jak Twitter, Instagram, Facebook. Można wysłać zapytania w wiadomościach prywatnych.