0

Trans telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-02-04 15:58:52
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 15:30:58
Trans telefon

Pomoc telefoniczna od konsultantów Trans dostępna pod numerem dostępnym na stronie. Infolinia telefoniczna Trans. Aktualny numer telefonu Trans dla klientów.

Trans kontakt

Siedziba logistycznej firmy Trans ma swoje położenie we Wrocławiu na ulicy Racławickiej. Kontakt Trans możliwy jest poprzez numer na telefon Trans lub poprzez formę online. Trans kontakt umożliwia między innymi przy użyciu formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej firmy. Poprzez formularz można wysyłać wszelkie zapytania do Biura Obsługi Klienta. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością do konsultantów, a następnie, po odpowiednim jego uzupełnieniu, można go wysłać. Pracownicy Trans wysyłają odpowiedzi tak szybko jak jest to tylko możliwe. Odpowiedź od konsultantów można uzyskać w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Adres: ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław
Adres korespondencyjny: ul. Chabrowa 4a, 52-200 Wysoka

Telefon Trans

Konsultanci obsługują telefon Trans jedynie w wybranych godzinach. Telefon Trans nie jest dostępny przez całą dobę. Aby zadzwonić na telefon Trans, należy wybrać numer kontaktowy 71 734 17 00. Jednak przed zadzwonieniem na telefon Trans warto jest sprawdzić informacje, dotyczące godzin, w których konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon Trans.

Telefon: 71 734 17 00