EA telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-05-15 21:31:53
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 11:37:53
EA telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie EA. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat EA. Dane kontaktowe do EA podane na stronie infolinii.

EA kontakt

EA – amerykański producent oraz wydawca gier komputerowych, globalny lider w branży rozrywki elektronicznej, a napędzany pasją. Główna siedziba EA położona jest w Redwood City w północnej Kalifornii pod adresem 209 Redwood Shores Parkway, Redwood City, CA 94065, USA. EA dystrybuuje gry, zawartość oraz usługi online na połączone z Internetem konsole, urządzenia mobilne i komputery osobiste. Dzięki najnowocześniejszym grom, innowacyjnym usługom i potężnym technologiom przybliża niezliczone światy ponad 580 milionom aktywnych użytkowników na całym świecie. Wśród produkcji firmy znajdują się topowe, znane i cenione serie, takie jak EA SPORTS FIFA, Battlefield, Apex Legends, The Sims, Madden NFL, Need for Speed, Titanfall i F1. EA chce tworzyć nowe, innowacyjne i wciągające wrażenia z rozgrywki. EA Studios składa się z ponad 20 studiów i ponad 6 000 twórców na całym świecie, zaangażowanych w tworzenie wyjątkowych gier.

W przypadku jakichkolwiek problemów na stronie EA dostępna jest sekcja o nazwie „Pomóż w grze”. Po wybraniu takowej opcji należy postępować zgodnie z instrukcjami. Dział techniczny EA wprowadził na stronie bardzo proste instrukcje, którymi bez problemu będzie podążać każdy. Chcąc skontaktować się z EA, dostępna jest sekcja „Skontaktuj się z nami”. EA przygotowało różne formy kontaktu, aby klienci byli jak najbardziej usatysfakcjonowani.

EA telefon +48 223 970 840

Dostępna jest również linia telefoniczna EA. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu +48 223 970 840. Konsultanci odbierają przychodzące połączenia tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 12:00 – 21:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy linia telefoniczna jest nieczynna. Warto skorzystać z pomocy telefonicznej w przypadku bardziej zawiłych problemów lub wątpliwości. Kontakt poprzez telefon jest najszybszą formą kontaktu.