0

Bank Żywności telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-01-27 09:58:37
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:11:48
Bank Żywności telefon

Skontaktuj się z Bankiem Żywności. Pomoc w zbiórkach dla Banków Żywności. Telefon Bank Żywności dla zainteresowanych. Bank Żywności numer telefonu.

Bank Żywności kontakt

Banki Żywności są rozmieszczone po całej Polsce. Dzięki nim możliwe jest pozyskiwanie żywności, która została wadliwie opakowana, przez co nie może być sprzedawana, ale ich wartość i jakość odżywcza nie budzi jednak żadnych zastrzeżeń. Następnie otrzymane produkty są magazynowane oraz dystrybuowane do lokalnych organizacji partnerskich, które zajmują się pomaganiem ludziom potrzebującym. Banki Żywności promują postawy, które przeciwdziałają marnowaniu się żywności. 

Federacja Banków Żywności w Polsce, ma swoje biuro główne położone w Warszawie na alejach Jerozolimskich. Obecnie w całym kraju znajduje się aż 32 Banków Żywności. Kontakt z Bankiem Żywności możliwy jest drogą mailową. Wszystkie wiadomości oraz zapytania należy kierować na adres e-mail [email protected]. Kontakt Bank Żywności jest również możliwy z każdym z oddziałów. 

Kontakt z Bankiem Żywności można też realizować poprzez odpowiednie wypełnienie formularza kontaktowego. W arkuszu należy wpisać swoją wiadomość oraz dane kontaktowe, a następnie wysłać.

Adres: Al. Jerozolimskie 30 lok. 8, 00-024 Warszawa 
E-mail: [email protected]

Bank Żywności telefon

Dostępne są dwa różne telefony do Banku Żywności. Pierwszy telefon Bank Żywności kontaktuje się z biurem Banków Żywności. Ten telefon Bank Żywności jest dostępny pod numerem kontaktowym (22) 654 64 00.

Drugi telefon Bank Żywności przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcieliby przeznaczyć żywność dla Banków Żywności. Telefon Bank Żywności dla przedsiębiorców działa pod numerem kontaktowym 735 962 906. W takim przypadku warto jest też, skontaktować się z najbliższym bankiem żywności, co umożliwi uzyskanie dodatkowych informacji.

Telefon (biuro Banków Żywności): (22) 654 64 00
Telefon (dla przedsiębiorców): 735 962 906