0

Telefon Bonprix

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-04 04:19:56
  • Data modyfikacji: 2022-09-20 23:09:09
Telefon Bonprix

Szukasz aktualnego telefonu Bonprix? Wszystkie dostępne telefony Bonprix umieszczone zostały na poniższej stronie internetowej. Telefon Bonprix umożliwia rozmowę z konsultantem firmy i zdobycie wszelkich potrzebnych informacji. Skorzystaj już dziś z telefonu Bonprix!

Czym jest Bonprix?

Bonprix jest to jedna z wysyłkowych marek odzieżowych w Niemczech oraz Europie. Firma Bonprix założona została w roku 1986 i była spółką-córką Otto Group. Główna siedziba firmy znajduje się w Hamburgu w Niemczech. W Polsce natomiast firma mieści się w Łodzi. Bonprix swoim asortymentem obejmuje między innymi odzież damską, męską i dziecięcą, a także tekstylia i akcesoria domowe. Od stycznia roku 2017 firmą Bonprix kierują: Kai Heck, Rien Jansen, Markus Fuchshofen i dr Richard Gottwald. Przedsiębiorstwo zatrudnia 3000 pracowników na całym świecie.

Telefon Bonprix

Firma Bonprix daje swoim klientom wiele możliwości na skontaktowanie się z konsultantem. Pierwszym i najczęściej wybieranym sposobem na kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Bonprix. Dzięki niemu klienci, łącząc się z konsultantem Biura Obsługi Klienta, mają możliwość zdobycia wszelkich potrzebnych informacji. Duża część osób dzwoniących na podany telefon Bonprix korzysta także ze sposobności na rozwianie wszelkich pytań czy wątpliwości dotyczących usług, jakie oferuje firma. Warto także wiedzieć, iż podany numer jest aktywny dla dzwoniących jedynie w konkretnych dniach oraz godzinach, Dobrze jest więc sprawdzić, czy w chwili, w której klient chce wykonać połączenie telefon Bonprix jest dostępny.

Telefon Bonprix: +48 42 649 49 49
*Kontakt telefoniczny z firmą Bonprix dostępny jest dla klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00, a także w soboty w godzinach od 8:00 do 19:00.

Kontakt Bonprix

Kontakt z Bonprix możliwy jest także poprzez dostępny adres poczty elektronicznej. Dzięki niemu możliwe jest wysłanie bezpośredniej wiadomości do konsultanta Biura Obsługi Klienta i otrzymanie pomocy z zakresu oferty, jaką daje klientom firma Bonprix. Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej udostępniony został formularz kontaktowy. Dzięki uzupełnieniu odpowiednich rubryk i wysłaniu formularza również jak w przypadku adresu mailowego możliwe jest uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości klienta. Na stronie firmy w odpowiedniej zakładce została umieszczona sekcja pytań i odpowiedzi, która często pomaga rozwiązać bieżące problemy klientów bez konieczności kontaktowania się bezpośrednio z Bonprix. Dodatkowo dla osób preferujących tradycyjną pocztę listową umieszczony został ewentualny adres do korespondencji z firmą Bonprix. Warto jest więc skorzystać z dostępnych opcji i wyjaśnić z konsultantami firmy wszelkie wątpliwości dotyczące oferty Bonprix.

E-mail: [email protected]

Adres korespondencyjny

Lodowa 101, 93-232 Łódź