KOSPEL telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-10-19 22:39:53
  • Data modyfikacji: 2022-11-17 10:53:12
KOSPEL telefon

Sprawdź aktualne sposoby na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta KOSPEL. Telefon KOSPEL daje klientom możliwość zdobycia potrzebnych informacji. Już dziś wypróbuj telefon KOSPEL!

Telefon KOSPEL

Jedną z możliwości na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu KOSPEL. Za jego pośrednictwem zainteresowane osoby mogą uzyskać potrzebne informacje bezpośrednio od pracowników firmy KOSPEL. Konsultanci odpowiedzialni za obsługę telefonu KOSPEL odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto wspomnieć, że na poniższej stronie dostępny jest więcej niż jeden aktualny telefon KOSPEL. Z tego względu każdy z podanych numerów kontaktowych został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego numeru. Telefon KOSPEL jest aktywny dla wszystkich zainteresowanych osób wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Telefon KOSPEL dla klientów indywidualnych: 94 317 05 15
Telefon KOSPEL dla zamówień hurtowych: 94 31 70 511
Telefon KOSPEL do sekretariatu: 94 346 38 08
Telefon KOSPEL do serwisu: 94 317 05 65

Kontakt KOSPEL

Istnieją także inne możliwości na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta KOSPEL. Możliwe jest między innymi skorzystanie z dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu klienci mają możliwość bezpośredniej konwersacji z konsultantami KOSPEL i uzyskanie odpowiedzi i cennych informacji. Należy pamiętać, że wiadomość taką należy uprzednio przygotować. Dobrze jest umieścić temat krótko opisujący sprawę, z jaką klient zwraca się o pomoc, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Wiadomość zwrotna powinna zostać wysłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail KOSPEL dla klientów indywidualnych: [email protected]
E-mail KOSPEL dla zamówień hurtowych: [email protected]

Dodatkowo podany został także adres korespondencyjny firmy, na który klienci mogą nadsyłać swoje prośby czy pytania za pomocą listów. Warto jednak dodać, że na odpowiedź zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej niż przy innych formach kontaktu. Jeśli sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z dostępnego telefonu KOSPEL.

Adres: ul. Olchowa 1, 75-136 Koszalin