Telefon Nationale-Nederlanden Ubezpieczenia

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-05-30 09:12:23
  • Data modyfikacji: 2022-08-08 09:22:06
Telefon Nationale-Nederlanden

Na stronie znajduje się Nationale-Nederlanden telefon. Telefon Nationale-Nederlanden jest dostępny całodobowo.

Nationale-Nederlanden telefon

Na poniższej stronie znajduje się Nationale-Nederlanden telefon. Dostępny całodobowo i zawsze aktualny telefon Nationale-Nederlanden to  sposób na kontakt z biurem obsługi klienta Nationale-Nederlanden. Kontakt telefoniczny to optymalna metoda na uzyskanie informacji dotyczących ubezpieczeń OC i AC. Konsultacja z agentem Nationale-Nederlanden umożliwia również zdalne wykupienie ubezpieczenia w przystępnej cenie. Nationale-Nederlanden oferuje szeroki przekrój ubezpieczenia AC, OC i NNW, na dom, podróże, samochód i wiele innych. W celu kontaktu z pracownikami Nationale-Nederlanden należy wykorzystać zapewnione przzez wyszukiwarkę numerów telefonu online dane kontaktowe.

Nationale-Nederlanden kontakt

W celu kontaktu z Nationale-Nederlanden warto wykorzystać numery telefonu znajdujące się poniżej. Call Center Nationale-Nederlanden realizuje rozmowy z klientami w określonych godzinach w których pracują agenci Nationale-Nederlanden. Nationale-Nederlanden zapewnia klientom więcej niż jeden numer telefonu. Poniżej znajdują się dane kontaktowe.

Biuro Obsługi Klienta
Telefon: 801 20 30 40
Telefon: +48 22 522 71 24

Kontakt z Nationale-Nederlanden dla klientów grupowych
E-mail: [email protected]

Kontakt do Nationale-Nederlanden dla klientów indywidualnych
E-mail: [email protected]

Kontakt z BOK Nationale-Nederlanden jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 20:00.

Nationale-Nederlanden oferta

Skorzystanie z oferty Nationale-Nederlanden jest równoznaczne z wysokim poziomem obsługi oraz konkurencyjnymi cenami. Firma zapewnia klientom wykupienie polisy OC, AC na samochód, dom oraz Nationale-Nederlanden ubezpieczenie na życie. Rozmowa telefoniczna to również możliwość zgłoszenia szkody. Telefon jest również możliwością przedłużenia  polisy ubezpieczeniowej. Agenci Nationale-Nederlanden przedstawią ofertę i pomogą dopełnić formalności. Najszybszy sposób na znalezienie aktualnego numeru telefonu do Nationale-Nederlanden to wyszukiwarka numerów telefonu online.