Unity Line telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-12-13 05:50:02
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 09:13:40
Unity Line telefon

Unity Line telefon kontaktowy. Infolinia Unity Line dla zainteresowanych. Skorzystaj z konsultacji telefonicznej na infolinii Unity Line. Aktualny numer do Unity Line.

Kontakt Unity Line

Unity Line jest to przewoźnik morski, który realizuje połączenia promowe prowadzące ze Świnoujścia. Unity Line mieści się w Szczecinie. Aby uzyskać kontakt Unity Line, można skorzystać poprzez skorzystanie z poczty elektronicznej, albo przez kontakt telefoniczny z  Unity Line. Telefon Unity Line jest dostępny poprzez infolinię lub poprzez kontakt z każdym poszczególnych działów Unity Line. 

Adres: Plac Rodła 8, 70-419 Szczecin

Telefon Unity Line

W zależności od potrzeby klienta telefon Unity Line oraz adres mailowy będą się różnić.

Unity Line rezerwacje — telefon

Telefon Unity Line, w sprawach, które dotyczą rezerwacji, znajduje się pod numerem 91 88 02 909. Kontakt dostępny jest również drogą mailową z wykorzystaniem poczty elektronicznej po adresem [email protected].

Telefon (rezerwacje): 91 88 02 909
E-mail (rezerwacje): [email protected]

Biuro podróży Unity Line — telefon

Osoby chcące zapoznać się z ofertą biura podróży Unity Line, lub osoby, które już zapoznały się z ofertami i są zainteresowane wybraniem się w podróż wraz z biurem podróży Unity Line mogą skontaktować się z biurem telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną lub online. Telefon do biura podróży Unity Line jest dostępny pod numerem 91 35 95 400. Aby skontaktować się drogą mailową, należy napisać wiadomość e-mail na adres [email protected].

Telefon (biuro podróży): 91 35 95 400
E-mail (biuro podróży): [email protected]

Telefon na infolinię Unity Line

Gdy potrzebny jest kontakt z Unity Line, w sprawię niezwiązanej z rezerwacjami z biurem podróży należy skontaktować się z infolinią Unity Line. Telefon Unity Line działa pod numerem 91 35 95 795. Telefon obsługiwany jest przez konsultantów telefonicznych pracujących w dziale obsługi pasażerów. Telefon do Unity Line działa jednak tylko w wybranych godzinach. Odpowiedzi na zadane pytania można otrzymać także, kontaktując się drogą mailową na adres [email protected].

Telefon (infolinia): 91 35 95 795
E-mail: [email protected]