0

Selgros telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-09-05 01:43:42
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 09:15:48
Selgros telefon

Kontakt Selgros. Numer kontaktowy Selgros dla klienta. Infolinia Selgros. Selgros kontakt telefoniczny. Bezpłatna infolinia Selgros dostępna dla klientów pod numerem.

Telefon Selgros

Selgros jest to sieć hurtowni dla przedsiębiorców, które zlokalizowane są w wielu miastach w całej Polsce. Telefon Selgros jest dostępny na udostępnionych przez stronę internetową infolinii Selgros danych kontaktowych. Możliwy jest wtedy kontakt z obsługą klienta Selgros. Oprócz infolinii kontakt Selgros jest możliwy również poprzez napisanie wiadomości z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Wiadomości kontaktowe z problemem lub zapytaniem do pracowników, można wysyłać na adres mailowy [email protected]. Odpowiedzi na zadawane przez klientów pytania nadesłane pocztą elektroniczną oraz za udzielanie klientom odpowiedniej pomocy odpowiadają pracownicy z Działu Obsługi Klienta Selgros.

E-mail: [email protected]

Selgros infolinia

Aby uzyskać telefoniczną pomoc, możliwy jest kontakt z infolinią Selgros. Telefon Selgros na infolinię jest bezpłatny dla wszystkich dzwoniących. Pod tym numerem można uzyskać pomoc telefoniczną pracowników Selgros, na zadane przez klientów pytania. Telefon Selgros na infolinię jest dostępny pod numerem 800 505 105. Oprócz wsparcia i pomocy, pod tym numerem telefonicznym można również złożyć zamówienie w ramach Selgros24. Aby uzyskać pomoc, należy dzwonić na infolinię Selgros w odpowiednich godzinach. Telefon Selgros działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Telefon: 800 505 105