0

Berkshire Hathaway telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2020-04-23 14:03:04
  • Data modyfikacji: 2022-11-10 10:55:18
Berkshire Hathaway telefon

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Berkshire Hathaway? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której do kontaktu udostępniony został telefon Berkshire Hathaway.

Berkshire Hathaway telefon

Jednym ze sposobów skontaktowania się z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z udostępnionego poniżej telefonu Berkshire Hathaway. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z konsultantami firmy Berkshire Hathaway. Możliwe jest zdobycie przydatnych informacji dotyczących aktualnej oferty Berkshire Hathaway. Dodatkowo pracownicy obsługujący telefon Berkshire Hathaway odpowiedzą także na wszelkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą chętne osoby. Warto dodać, że istnieje więcej niż jeden dostępny numer kontaktowy do Berkshire Hathaway. Dodatkowo telefon Berkshire Hathaway dostępny jest dla klientów tylko i wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00 (PTS).

Telefon Berkshire Hathaway: (402) 346 1400
Telefon Berkshire Hathaway: (909) 870 8417

Berkshire Hathaway kontakt

Dla osób, które preferują kontakt z firmą za pomocą internetu, na oficjalnej stronie internetowej firmy udostępniony został formularz kontaktowy. Za jego pomocą klienci mają możliwość korespondencji z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Berkshire Hathaway. Przed wysłaniem formularza kontaktowego klient poproszony zostanie o uzupełnienie pól danymi osobowymi, wybranie tematu zgłoszenia, a także opisane całej zaistniałej sytuacji, z którą zainteresowana osoba zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta Berkshire Hathaway. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony ekspertów Berkshire Hathaway powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. W przypadkach, gdy sprawa klienta jest nagląca i wymaga natychmiastowej odpowiedzi, warto skorzystać z podanego powyżej telefonu Berkshire Hathaway.