0

Kizo kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-05-19 04:58:46
  • Data modyfikacji: 2022-12-14 21:41:16
Kizo kontakt

Skorzystaj z poniższej strony internetowej i wypróbuj wszelkie możliwe sposoby na kontakt z Kizo. Niestety w chwili obecnej nie ma możliwości skontaktowania się z raperem poprzez telefon Kizo.

Telefon Kizo

Niestety w chwili obecnej, aktualnie nie został udostępniony żaden aktualny telefon Kizo. Z tego też względu wszyscy klienci nie mają możliwości na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantami i osobami odpowiedzialnymi za rapera. W przypadku udostępnienia telefonu Kizo poniższa strona internetowa z pewnością zostanie zaktualizowana o dodatkowe dane i informacje.

Kizo kontakt

Wszyscy chcący skontaktować się z polskim raperem mają kilka dostępnych możliwości na rozmowę z nim. Pierwszą opcją jest napisane na mediach społecznościowych Kizo. Kizo jak większość znanych osobistości czy raperów i influencerów posiada wiele kont na różnych mediach społecznościowych między innymi na Instagramie, czy też na Twitterze. Wszyscy fani mogą próbować pisać bezpośrednie wiadomości do Kizo. Istnieje wtedy większe prawdopodobieństwo, że Kizo odpowie bezpośrednio. Dodatkowo warto także oznaczać go pod tweetami na Twitterze.

Kizo e-mail

Dodatkowo poniżej podany został także adres poczty elektronicznej, na który można pisać wiadomości do menadżera Kizo. W wiadomości należy przedstawić powód, z jakim klient pisze do Kizo, a także dokładnie opisać zaistniały problem przedstawiając jak najprzydatniejsze informacje, które uproszczą pracę menadżera Kizo. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Jest to najpewniejszy sposób na kontakt z raperem Kizo.

Adres e-mail Kizo: [email protected] 
Adres e-mail Kizo w sprawach bookingu koncertów: [email protected] 
Adres e-mail Kizo sklep: [email protected]