Telefon OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-11-07 02:34:19
  • Data modyfikacji: 2022-08-08 11:11:35
Telefon OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH

Telefon OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH znajduje się na poniższej stronie. OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH telefon jest zawsze aktualny i dostępny

OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH telefon

W celu nawiązania kontaktu z OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH warto rozważyć skorzystanie z danych kontaktowych zamieszczonych na poniższej stronie. Numery telefon OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH są odpowiednio opisane co w znaczącym stopniu ułatwia podróżnym wybranie odpowiedniego OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH telefon. OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH umożliwia również dla klientów możliwość kontaktu za pośrednictwem adresu e-mail. Ich należyte opisanie również sprawia, że ich wykorzystanie jest bardzo łatwe. Poniżej znajdują się dane kontaktowe.

OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH kontakt

Infolinia Ostdeutsche Eisenbahn GMBH
KONTAKT

Servicestelle Berlin
Telefon: 0 305 148 888 88

Servicestelle im Bahnhof Parchim
Telefon: 0 38 71 606 93 15

Ansprechpartner in der Lausitz
Telefon: 03 58 17 64 89 10

OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH usługi

OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH to oferta wielu oferowanych klientom połączeń, które mogą zostać sprawdzone w rozkładzie jazdy. Z myślą o zdobyciu informacji dotyczących aktualnych połączeń, zakupów i anulowaniu biletów, przewozie zwierząt warto skorzystać z zamieszczonym poniżej danych kontaktowych. Rozmowa telefoniczna umożliwia również zakup OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH bilety na odpowiednie połączenie, zarówno jednorazowych jak i okresowych. Pracownicy obsługujący linię telefoniczną OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH chętnie udziela wymaganych informacji. Warto wiedzieć, iż połączenia z klientami są prowadzone wyłącznie w podanych godzinach. Przed nawiązaniem połączenia należy sprawdzić godziny pracy OSTDEUTSCHE EISENBAHN GMBH.