0

HBO Max Telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-11-20 03:06:28
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 13:32:09
HBO Max Telefon

Kontakt telefoniczny z HBO Max możliwy dzięki numerowi udostępnionemu na stronie. Aktualny numer telefonu HBO Max. Telefoniczna pomoc konsultantów HBO Max.

HBO Max kontakt

HBO Max jest to nowa usługa, która jest oferowana przez koncern WarnerBros. Biuro Obsługi Klienta, które pracuje na terenie Europy Środkowej, jest położone w Czechach.

Kontakt z biurem HBO Max dla klientów z Europy możliwy jest poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości do biura w Czechach należy wysyłać na adres e-mail [email protected].

Pomoc dla użytkowników oferowana przez HBO Max dostępna jest pod adresem [email protected]. Na podaną skrzynkę należy wysyłać wszelkie wiadomości z zapytaniami do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Pracownicy starają się odpowiadać na wszystkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez pocztę elektroniczną tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Kontakt HBO Max online poprzez e-mail jest bardzo wygodnym i szybkim sposobem, który pozwala na uzyskanie pomocy od konsultantów Biura Obsługi Klienta.

Adres: Praha 7, Jankovcova 1037/49, Postcode: 170 00, Czech Republic

E-mail (biuro w Czechach): [email protected]
E-mail (obsługa klienta): [email protected]

Telefon HBO Max

Na ten moment telefon HBO Max nie został aktywowany. Obecnie nie ma numeru prowadzącego na telefon HBO Max. Konsultanci nie obsługują połączeń przychodzących na telefon HBO Max, ponieważ nie został on udostępniony. Gdy numer na telefon HBO Max stanie się ogólnodostępny dla wszystkich zainteresowanych, wtedy dane na stronie zostaną jak najszybciej zaktualizowane. Na ten moment zaleca się kontakt HBO Max poprzez pocztę elektroniczną, do czasu, kiedy telefon HBO Max zostanie aktywowany.