0

Biuro numerów TP telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-03-29 23:05:31
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 11:58:02
Biuro telefonów TP telefon

Biuro telefonów TP udostępniło swoje telefony na stronie. Telefoniczna infolinia do ogólnopolskiego biura telefonów TP. Numery telefonów podane dla klientów na stronie.

Kontakt biuro telefonów TP

Biuro telefonów TP dostępne jest dla klientów na stronie internetowej. Ogólnopolski spis numerów telefonów klientów Telekomunikacji Polskiej można uzyskać pod odpowiednim numerem. Dzwoniąc na infolinię biura telefonów TP, można uzyskać aktualne informacje o numerach telefonów. Doradcy mogą udzielić informacji o numerach telefonów abonentów, po uzyskaniu stosownych danych o abonencie. Istnieją trzy numery telefonów. Jeden dla klientów Telekomunikacji Polskiej a dwa dla klientów Orange.

Telefon biuro telefonów TP

Infolinia biura numerów telefonów TP jest dostępna pod numerem 118913. W przypadku abonentów sieci Orange udostępnione zostały dwa dodatkowe numery telefonów. Orange Biuro Numerów dostępne jest pod numerami: *123 oraz 501200123. Należy wybrać jeden z nich, aby uzyskać informację o numerach telefonów. Na infolinii możliwe jest uzyskanie informacji o numerze telefonu po uzyskaniu takich danych jak imię i nazwisko lub nazwę firmy oraz dane adresowe. Po ich otrzymaniu konsultant udziela informacji o poszukiwanych numerze. Klient ma możliwość uzyskania numeru stacjonarnego oraz numeru komórkowego w trakcie jednego połączenia.

Należy pamiętać o opłatach za połączenia. Z telefonu stacjonarnego TP koszt jest stały. Po wykonaniu połączenia, zanim połączenie odbierze konsultant, następuje darmowy komunikat mówiący o kosztach połączenia z infolinią telefoniczną. Połączenie z numerem 118 913 kosztuje 1,42 zł z VAT niezależnie od czasu trwania rozmowy. Opłata jest jednorazowa za połączenie, zatem nawet w przypadku gdy rozmowa będzie bardzo długa, jej koszt będzie na stałym poziomie i będzie wynosił 1,16 zł (1,42 zł z VAT). Jeśli chodzi o koszt połączenia z pozostałymi dwoma numerami, czyli *123 lub 501200123 dla sieci Orange zależy od taryfy, z której korzysta osoba dzwoniąca.

Telefon biura telefonów TP: 118 913

Istnieje możliwość nie wyrażenia zgody na umieszczenie numeru w spisie abonentów. W tym przypadku informacje o numerach będą zastrzeżone.