Robert Makłowicz telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-01-22 17:01:51
  • Data modyfikacji: 2023-01-09 13:17:30
Robert Makłowicz telefon

Aktualnie działający numer telefonu do Roberta Makłowicza. Robert Makłowicz telefon, adres e-mail, kontakt. Robert Makłowicz sklep Ajde, dane kontaktowe.

Telefon Robert Makłowicz

Robert Makłowicz jest polskim dziennikarzem oraz krytykiem kulinarnym. Jest on również pisarzem, publicystom, podróżnikiem, a także wideoblogerem. Niestety prywatny telefon do Roberta Makłowicza nie jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych osób. 

Kontakt z Robertem Makłowiczem można uzyskać, korzystając z poczty elektronicznej. Zapytania oraz innego rodzaju wiadomości należy wysyłać na adres e-mail [email protected] lub [email protected]

Aktualnie działający numer telefonu do Roberta Makłowicza to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany. 
Adres e-mail: [email protected] lub [email protected]

Robert Makłowicz sklep Ajde kontakt

Warto wiedzieć, że sklep Ajde należy do Agnieszki i Roberta Makłowicza. W swoim asortymencie posiada książki, a także koszulki. Poniżej znajdują się dane kontaktowe sklepu.

Adres: ul. Pawlikowskiego 16, 31-127 Kraków
Adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu: +48 784240104

Robert Makłowicz pokaz kulinarny

Ciekawą informacją jest to, że wiele firm organizuje pokazy kulinarne z Robertem Makłowiczem. Takie pokazy organizuje na przykład agencja Luxart, a także agencja Kuźnia Dobrego Smaku. Osoby, które chcą zamówić pokaz, mogą skorzystać z niżej podanych danych kontaktowych. 

  • Agencja Luxart
  • Agencja Kuźnia Dobrego Smaku