KredytOK telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-04-11 05:25:01
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:35:52
KredytOK telefon

Skontaktuj się z konsultantami KredytOK w sprawie szybkiej pożyczki online. Telefon KredytOK udostępniony na stronie internetowej dla klientów. Biuro Obsługi Klienta KredytOK dostępne w odpowiednich godzinach.

KredytOK to marka, dzięki której klienci mogą uzyskać szybkie pożyczki ratalne. Klientami są zazwyczaj osoby poszukujące bardzo szybkiego finansowania. KredytOK specjalizuje się w udzielaniu pożyczek w bardzo krótkim czasie. Zwykle sprawdzenie zdolności kredytowej to długi proces, natomiast KredytOK ceni czas klienta i zdolność kredytowa na niewielką pożyczkę sprawdzana jest w kilka minut. Cały proces realizowany jest online bez wychodzenia z domu. Pożyczka online to specjalność marki KredytOK. Kontakt do KredytOK jest możliwy na kilka sposobów. Niestety marka nie udostępnia na stronie internetowej formularza kontaktowego. Kontakt z konsultantami nie jest możliwy poprzez wypełnienie i wysłanie formularza. Do dyspozycji klientów zostały udostępnione telefon KredytOK oraz e-mail KredytOK.

Telefon KredytOK

Istnieje kilka możliwości kontaktu z firmą KredytOK. Klienci chcący uzyskać pożyczkę w KredytOK mają możliwość kontaktu za pomocą udostępnionego numeru telefonu pełniącego rolę infolinii. Telefon KredytOK działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00. Na telefon KredytOK można dzwonić w celu sprawdzenia aktualnej oferty. Konsultanci udzielają wszelkich informacji pod numerem telefonu: 601 500 500. Do dyspozycji klienta możliwy jest również kontakt za pomocą adresu poczty elektronicznej.

E-mail KredytOK

Dla osób chcących skontaktować się z KredytOK za pomocą poczty elektronicznej został udostępniony adres e-mail. Na pytania wysyłane na elektroniczną skrzynkę pocztową odpowiadają konsultanci w innych godzinach niż na telefon KredytOK. Odpowiedzi na pytania w wiadomościach e-mail, wysyłane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. E-mail KredytOK: [email protected].

Wniosek KredytOK

Na stronie głównej KredytOK znajduje się formularz do wypełnienia i jest to wniosek o pożyczkę online. Można wybrać kwotę w przedziale od 1000 zł do 7000 zł. Po wypełnieniu takich danych jak imię, nazwisko, adres, pesel, numer dowodu osobistego oraz dane kontaktowe jest możliwość wysłania wniosku o szybką pożyczkę.

Adres KredytOK

ul. Janusza Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka 
Capital Service Spółka Akcyjna