Świat Bielizny telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-12-30 20:25:57
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 09:35:53
Świat Bielizny telefon

Telefon komórkowy dostępny na stronie infolinii Świat Bielizny. Kontakt bezpośredni z BOK za pomocą linii telefonicznej. Konsultanci chętnie udzielą pomocy każdemu dzwoniącemu.

Świat Bielizny kontakt

Świat Bielizny zajmuje się sprzedażą bielizny męskiej, damskiej jak i bardziej wyszukanych krojów bielizny dla pań. Świat Bielizny oferuje kontakt dotyczący zapytań w sprawie działalności firmy jak i istotnych dla klientów informacji poprzez telefon oraz elektroniczną pocztę internetową. Administratorem danych osobowych jest firma Arteesoft Internet-Reklama Artur Perek, która zlokalizowana jest w Tychach (43-100) przy ulicy Cielmickiej 48. Wszelkie zgłoszenia czy żądania dotyczące danych osobowych można zgłaszać w następujący sposób:

  • Wiadomości e-mail na adres: [email protected]
  • Telefonicznie na podany numer: 889-133-333
  • Poprzez formularz kontaktowy dostępny w Serwisie
  • listownie na adres: Arteesoft ul. Cielmicka 48, 43-100 Tychy

Kontakt z Biuro Obsługi Klienta online możliwy jest tylko i wyłącznie za pomocą adresu elektronicznej poczty internetowej: [email protected]

Dostępny jest również kontakt przez komunikator Gadu-Gadu, który nie jest aktualnie dostępny dla klientów.

Infolinia Świat Bielizny

Dzwoniąc na podany numer telefonu 889 133 333 można dodzwonić się do Biuro Obsługi Klienta, który odbierają doświadczeni konsultanci udzielający satysfakcjonującej pomocy dla klientów z wszelakimi pytaniami dotyczącymi sklepu. Kontakt telefoniczny jest dostępny w godzinach otwarcia sklepu od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 15:00, w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy linia telefoniczna jest nieczynna. Telefon jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem kontaktu ze sklepem.

Świat Bielizny telefon 889 133 333