Cargill telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-12-16 02:28:18
  • Data modyfikacji: 2022-11-19 15:28:55
Cargill telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny kontakt z Cargill? Na poniższej stronie internetowej podane zostały najskuteczniejsze sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Cargill. Wypróbuj telefon Cargill i sprawdź najnowsze informacje!

Telefon Cargill

Jednym z najczęstszych i najszybszych sposobów na uzyskanie przez klientów potrzebnych informacji jest możliwość skorzystania z podanego poniżej telefonu Cargill. Jest to możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Centrum Obsługi Klienta i uzyskanie potrzebnych informacji o aktualnej ofercie firmy Cargill. Dodatkowo eksperci, którzy odpowiedzialni są za obsługę telefonu Cargill potrafią także odpowiedzieć na wszelkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą osoby zainteresowane. Należy także dodać, że na poniższej stronie umieszczony został więcej niż jeden aktualny telefon Cargill. Z tego też powodu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany. Z pewnością uprości to proces znalezienia przez klientów właściwego kontaktu. Niestety, ale godziny funkcjonowania poszczególnych telefonów Cargill nie zostały nigdzie udostępnione.

Telefon Cargill: +48 22 546 01 00
Telefon Cargill do działu kadr: +48 800 080 275
Fax Cargill: +48 22 54601 99

Kontakt Cargill

Osoby preferujące kontakt za pośrednictwem internetu mogą napisać bezpośrednią wiadomość na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to sposobność na uzyskanie rozwiązania problemu klienta. Warto w wiadomości mailowej umieścić między innymi powód, z jakim klient zwraca się o pomoc do pracowników Biura Obsługi Klienta, a także z jak największą ilością przydatnych szczegółów i informacji opisać daną sprawę. Znacznie przyśpieszy i ułatwi to pracownikom Cargill znalezienie odpowiedniego rozwiązania na problem klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Cargill: [email protected]

Dane kontaktowe Cargill

W przypadku osób, które wolą bardziej tradycyjne rozwiązania, istnieje możliwość wysyłania listu na podany poniżej adres korespondencyjny. Niestety trzeba także zaznaczyć, że wybierając tę opcję na kontakt z firmą, trzeba uzbroić się w cierpliwość, gdyż na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa lub problem, z jakim boryka się klient, jest nagląca, warto skorzystać z dostępnego powyżej telefonu Cargill.

Adres korespondencyjny Cargill:

Cargill Poland Sp. z o.o.
ul. Wołowska 22
02-675 Warszawa