Polsat Box Go telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2020-01-04 20:05:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 16:51:26
Polsat Box Go telefon

Numer telefonu dostępny na stronie Polsat Box Go. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Polsat Box Go. Dane kontaktowe do Polsat Box Go są podane na stronie infolinii.

Polsat Box Go

Polsat Box Go polski serwis wideo na życzenie (VOD) należący do Cyfrowego Polsatu (operatora platformy Polsat Box) uruchomiony 29 sierpnia 2021. Powstał poprzez połączenie dotychczasowego serwisu ipla (uruchomionego w 2008 r.) oraz Cyfrowego Polsatu GO. Świadczy usługi jedynie w trybie płatnym – tzw. SVOD. Siedziba Polsat Box Go zlokalizowana jest pod adresem ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa.

Polsat Box Go rejestracja

Zarejestrować konto można wchodząc na stronę główną polsatboxgo.pl, następnie klikając myszką na przycisk "Załóż konto" w prawym górnym rogu ekranu. Można też to zrobić przy pomocy aplikacji na urządzenia mobilne z systemami Android, iOS lub Harmony OS. W tym celu należy kliknąć ikonę, którą znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. W następnym kroku nacisnąć żółty przycisk "Załóż konto". W nowym ekranie uzupełnić niezbędne dane oraz zatwierdzić regulamin, a następnie nacisnąć przycisk "Załóż konto". Rejestracja jest związana z koniecznością potwierdzenia konta. Potwierdzenie odbiera się przez odebranie maila i kliknięcie linka aktywacyjnego, który jest ważny przez 24 godziny. W przypadku braku otrzymania maila aktywacyjnego w ciągu 24 godzin należy dokonać ponownej rejestracji konta.

Polsat Box Go kontakt

Chcąc skontaktować się z Polsat Box Go, dostępny jest bardzo prosty w obsłudze oraz intuicyjny formularz kontaktowy. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Imię
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Zapytanie

Po poprawnym uzupełnieniu formularza zostanie on przesłany do Biuro Obsługi Klienta. Dla zainteresowanych bezpośrednim kontaktem z Polsat Box Go zaleca się skorzystanie z telefonu lub przesłanie zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]

Polsat Box Go kontakt 222 127 222 lub 699 002 222

Dostępna jest również linia telefoniczna Polsat Box Go, wystarczy wykonać połączenie na podany numer telefonu stacjonarnego 801 08 08 08 lub na telefon komórkowy 222 127 222 oraz 699 002 222. Konsultanci odbierają przychodzące połączenia tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach, warto znaleźć informacje na stronie, w jakich godzinach linia telefoniczna jest czynna. Przed jakąkolwiek próbą kontaktu warto zaznajomić się ze specjalną sekcją FAQ, która zawiera najczęściej zadawane przez klientów pytania.