0

Telefon Galeria Orkana

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-11-04 09:43:44
  • Data modyfikacji: 2022-09-14 18:18:25
Telefon Galeria Orkana

Potrzebujesz aktualnego telefonu Galerii Orkana? Sprawdź poniższą stronę i zadzwoń na dostępny telefon Galerii Orkana. Połączenie z konsultantem jest możliwe dzięki telefonowi Galerii Orkana.

O Galerii Orkana

Galeria Orkana znajduje się w Lublinie. Wybudowana została przy ulicy Orkana 6. Jest ona dość dużą galerią, która oferuje swoim klientom masę atrakcji i nie tylko. Znaleźć tu można między innymi różnego rodzaju sklepy odzieżowe, elektroniczne, bary szybkiej obsługi czy też restauracje. W całej Galerii Orkana umieszczone zostały też wygodne ławki, na których można spokojnie odpocząć czy też podładować telefon komórkowy. Z pewnością i najmłodsi znajdą coś dla siebie. Warto więc odwiedzić Galerię Orkana i miło spędzić czas wraz ze swoimi znajomymi bądź rodziną. Z pewnością każdy klient od najmłodszych do najstarszych znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

Telefon Galeria Orkana

Niestety kontakt z Galerią Orkana jest mocno ograniczony. Nie udostępnia ona bowiem żadnego formularza kontaktowego, na który można by nadsyłać wszelkie pytania czy wątpliwości związane z usługami, jakie oferuje klientom Galeria Orkana. Udostępniony za to został telefon Galerii Orkana. Konsultanci odpowiedzialni za Biuro Obsługi Klienta z pewnością rozwieją wszelkie pytania czy niejasności związane z funkcjonowaniem i ofertą galerii. Dodatkowo dla osób preferujących kontakt elektroniczny podany do użytku publicznego został adres poczty elektronicznej, na który klienci mogą słać wszystkie pytania. Należy w nim umieścić imię, nazwisko, czy też adres zwrotny, na który konsultant Biura Obsługi Klienta ma wysłać wiadomość wraz z odpowiedzią na pytanie klienta. W samej galerii umieszczony został także Info Punkt, do którego udać się można w celu zaczerpnięcia potrzebnych klientowi informacji. Na oficjalnej stronie internetowej Galerii Orkana znaleźć można także informacje jak do niej dojechać czy też sprawdzić wszelkie dostępne i znajdujące się w niej sklepy, które zostały skategoryzowane dla wygody przeglądania przez klientów. Warto jest więc skorzystać z dostępnych opcji na kontakt z Galerią Orkana i rozwiać wszelkie wątpliwości związane z ofertą galerii.

Telefon Galeria Orkana Lublin: +48 81 463 27 73
E-mail: [email protected]