Telefon dla głuchych

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-10-28 19:43:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 14:37:34
Telefon dla głuchych

Wideorozmowa z tłumaczem PJM. Pomoc dla osób głuchych i słabosłyszących dostępna na stronie. Telefon dla osób głuchych.

Telefon dla osób głuchych i słabosłyszących

Telefon dla osób głuchych dostępny jest online. Kontakt online z tłumaczem polskiego języka migowego (PJM) możliwy jest dzięki rządowej inicjatywie. Podczas rozmowy z konsultantem telefonicznym można otrzymać wszelkie potrzebne informacje, które dotyczą aktualnej sprawy, która związana jest z koronawirusem. Telefon dla osób głuchych jest realizowany w formie wideorozmowy, która może być prowadzona między innymi poprzez komunikator Skype. Oczywiście kontakt telefoniczny dla osób głuchych lub słabosłyszących jest niemożliwy, lub bardzo utrudniony, właśnie dlatego telefon dla osób głuchych i słabosłyszących jest realizowany w formie czatu online lub wideorozmowy.

Login: Koronawirus-Tłumacz PJM

Rozmowa z tłumaczem PJM jest również możliwa w komunikatorze IMO. Aby połączyć się z tłumaczem, należy wybrać numer telefonu 609 939 546. Platforma do komunikacji IMO pozwala osobom głuchym skontaktować się z tłumaczem polskiego języka migowego poprzez komputer.

Telefon dla osób głuchych nie jest jednak dostępny całodobowo. Kontakt z tłumaczem jest możliwy od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 23:00 oraz w niedzielę, sobotę i święta od godziny 8:00 do 20:00.

Telefon: 609 939 546

Pomoc w zakupach dla osób głuchych

Platforma służąca do zakupów online Allegro, bardzo aktywnie działa, aby udogodnić zakupy wszystkim klientom. Z tego powodu platforma założyła specjalny kanał kontaktu dla osób głuchych. Telefon dla osób głuchych jest dostępny w formie wideorozmowy z tłumaczem Polskiego Języka Migowego. Telefon dla osób głuchych i słabosłyszących jest dostępny codziennie (nie wliczając do tego świąt) od godziny 8:00 do 20:00.