0

Kononowicz kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2020-02-29 05:06:10
  • Data modyfikacji: 2022-12-31 11:54:29
Kononowicz kontakt

Sprawdź aktualne sposoby na skontaktowanie się z Kononowiczem. Niestety, ale telefon Kononowicz jest nieznany i nie istnieje możliwość na bezpośredni kontakt z Krzysztofem. Skontaktuj się z Kononowiczem.

Kim jest Kononowicz?

Krzysztof Kononowicz jest to polski działacz polityczny i samorządowy, aktywista lokalny oraz wideobloger. W 2006 kandydował na urząd prezydenta Białegostoku oraz do białostockiej rady miejskiej. Stał się szerzej popularny po publikacji w serwisie YouTube swojego przemówienia w studiu wyborczym TV Jard. Do dziś nagrywa filmy na platformie YouTube i ukazuje swoje codzienne życie.

Telefon Kononowicz

Niestety, ale w chwili obecnej nie został udostępniony żaden aktualny telefon Kononowicza. Ze względu na to, iż Krzysztof Kononowicz jest osobą publiczną, nie udostępnia on możliwości kontaktu telefonicznego zainteresowanym osobom. W przypadku udostępnienia telefonu Kononowicza poniższa strona internetowa z pewnością zostanie uaktualniona o dodatkowe informacje.

Kontakt Kononowicz

Poniżej podany został adres domowy Krzysztofa Kononowicza. Na poniższy adres widzowie mogą nadsyłać wszelkiego rodzaju listy oraz paczki. Krzysztof Kononowicz z pewnością otworzy i skomentuje każdą nadesłaną na podany adres korespondencyjny przesyłkę. Dodatkowo można spróbować udać się pod wskazany niżej adres i spróbować bezpośrednio porozmawiać z Krzysztofem Kononowiczem. Bardzo często jednak jest on negatywnie nastawiony na wszystkich odwiedzających jego posiadłość, więc najprostszą formą kontaktu pozostaje wysłanie paczki bądź listu na adres korespondencyjny.

Adres korespondencyjny Kononowicz: ul. Szkolna 17, Białystok