0

Telefon Kardiologiczna

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2019-05-17 15:22:14
  • Data modyfikacji: 2022-10-28 14:19:18
Telefon Kardiologiczna

Sprawdź aktualny kontakt do lekarza kardiologa. Wszystkie metody możliwe do kontaktu z kardiologiem dostępne są na poniższej stronie internetowej. Telefon do kardiologa pozwala ustalić termin wizyty.

Telefon porada kardiologiczna

Dzięki dostępnemu na poniższej stronie internetowej telefonowi do kardiologa klienci mają możliwość skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów, którzy dostępni pod wybranym numerem. Poprzez całą dobę podany poniżej numer jest obsługiwane przez Narodowy Instytut Kardiologii, za którego pośrednictwem wszystkie zainteresowane konsultacją osoby mają sposobność rozmowy ze specjalistami do spraw kardiologii. Należy dodać, że podany telefon do kardiologa dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych przez całą dobę. Nie ma więc obawy o to, że podany numer będzie niedostępny z powodu braku osób obsługujących go.

Telefon do kardiologa: +48 22 815 30 11

Wizyta u kardiologa

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów czy bólów w okolicach serca warto skorzystać z dostępnego telefonu do kardiologa i umówić się na wizytę ze specjalistą w celach zbadania przyczyny występujących bólów. Darmowa konsultacja ze specjalistą jest możliwa tylko i wyłącznie dzięki skorzystaniu z finansowania Narodowego Funduszu Zdrowia. Jeśli natomiast terminy wizyt są zbyt odległe w czasie, a stan pacjenta się pogarsza, dobrze jest skorzystać z prywatnej wizyty u specjalisty i otrzymać znacznie szybszy termin na odbycie wizyty. Poprzez telefoniczną rozmowę z lekarzem kardiologiem klienci mogą powiedzieć o wszystkich swoich objawach, co znacznie przyśpieszy ewentualną diagnozę i proces leczenia. Warto więc nie zwlekać i w przypadkach dolegliwości związanych z sercem skorzystać z dostępnego powyżej telefonu do kardiologa.