Joe Biden telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-09-20 13:18:17
  • Data modyfikacji: 2023-01-10 16:13:08
Joe Biden telefon

Joe Biden telefon, kontakt, adres. Telefon kontaktowy do Joe Bidena. Numer telefonu do Białego Domu. Joe Biden formularz kontaktowy, adres, numer.

Telefon Joe Biden

Warto wiedzieć, że Joe Biden jest aktualnym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Stanowisko objął w 2021 roku. Niestety prywatny telefon do Joe Bidena nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. 

Aby skontaktować się z Joe Bidenem, można skorzystać z dostępnego formularza kontaktowego. Aby uzyskać kontakt, należy podać wszystkie wymagane dane. Odpowiedzi zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe. 

Obecnie działający numer telefonu do Joe Bidena to: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.

Joe Biden kontakt telefoniczny

Osoby, które chcą uzyskać do Joe Bidena kontakt telefoniczny, powinni wiedzieć, że numer telefonu do Białego Domu dostępny jest na głównej stronie internetowej instytucji. Prywatny telefon do Joe Bidena nie jest dostępny dla interesantów. Niżej został podany kontakt telefoniczny do Białego Domu.

  • Comments: 202 456 1111
  • Switchboard: 202 456 1414

Warto wiedzieć, że połączenia nie są obsługiwane bezpośrednio przez Joe Bidena. Przesłana wiadomość poprzez formularz kontaktowy może zostać skierowana do prezydenta oraz jego podwładnych.