0

W1TTY telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-02-20 03:22:22
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:09:04
W1TTY telefon

Skorzystaj z infolinii telefonicznej W1TTY. Skontaktuj się z W1TTY telefonicznie już teraz. Numer telefonu do W1TTY dla zainteresowanych.

W1TTY kontakt

Kontakt z W1TTY dla klientów potrzebujących pomocy jest realizowany przez aplikacje. Infolinia w aplikacji W1TTY ciała całodobowo. Obsługa klientów W1TTY całodobowa jest dostępna w aplikacji mobilnej W1TTY jako rozmowa telefoniczna lub jako video czat. 

Gdy jednak nie chce się pobierać dedykowanej aplikacji W1TTY, istnieje także inny sposób na kontakt W1TTY. Kontakt W1TTY można też uzyskać, wysyłając wiadomość poprzez czat online z konsultantem Biura Obsługi Klienta na stronie internetowej. Czas odpowiedzi od konsultanta na zapytanie jest zależny od ilości przesłanych zapytań do Biura Obsługi Klienta. Kontakt W1TTY w tej formie nie jest jednak dostępny całodobowo. Kontakt W1TTY korzystając ze strony internetowej, jest dostępny tylko w wybranych godzinach. 

W1TTY telefon

Bezpośredni telefon W1TTY obecnie nie jest dostępny dla klientów. Wszystkie połączenia kontaktowe do W1TTY są realizowane z użyciem aplikacji mobilnej. Gdy w przyszłości pojawi się telefon W1TTY strona zostanie zaktualizowana i numer telefonu do W1TTY zostanie dodany. Na razie, póki telefon W1TTY jest niedostępny, należy korzystać z innych dostępnych form kontaktu.