0

nazwa.pl telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-12-14 10:23:16
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 10:31:13
nazwa.pl telefon

Pomoc konsultantów w sprawie hostingu możliwa do uzyskania na telefon nazwa.pl. Aktualne dane kontaktowe do Centrum Pomocy nazwa.pl. Telefon nazwa.pl udostępniony na stronie internetowej.

Co to jest nazwa.pl?

Jest to firma świadcząca usługi hostingu. Klienci mają możliwość za pomocą nazwa.pl rejestracji domeny strony internetowej. Na stronie znajduje się szereg różnych ofert dla zainteresowanych osób. Dzięki nazwa.pl możliwe jest również założenie sklepu internetowego, strony w WordPress oraz otrzymanie własnych kont pocztowych dla firmy.

Kontakt nazwa.pl

Przed skontaktowaniem się z nazwa.pl warto przejrzeć Centrum Pomocy znajdujące się na ich stronie. Można tam znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Na stronie internetowej nazwa.pl zainteresowani mają możliwość kontaktu za pomocą formularza kontaktowego do Biura Obsługi Klienta. Wypełniając go, należy podać takie informacje jak:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • temat wybierany z listy
  • treść wiadomości

Następnie po wysłaniu wiadomości trafia ona do konsultanta nazwa.pl. Hosting posiada infolinię telefoniczną czynną 24 godziny na dobę, zatem istnieje duże prawdopodobieństwo, że na pytania w formularzach odpowiedzi wysyłane są bardzo szybko. Kontaktu można się spodziewać za pomocą jednego z podanych form kontaktu. Oprócz niego do dyspozycji klientów jest kilka innych form kontaktu takich jak adres poczty elektronicznej lub numer telefonu nazwa.pl.

Telefon nazwa.pl

W celu uzyskania szybkiej pomocy technicznej można skorzystać z telefonu nazwa.pl. Telefon nazwa.pl działa jak infolinia telefoniczna przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Konsultanci dostępni są o każdej porze dla zainteresowanych. Telefon nazwa.pl to dwa numery, które należy wybrać w zależności od tego czy połączenie wykonywane jest z telefonu komórkowego, czy telefonu stacjonarnego. Telefon nazwa.pl do kontaktu z telefonu komórkowego to: 22 454 48 10. Natomiast telefon nazwa.pl: 801 33 22 33 przeznaczony jest dla połączeń z telefonów stacjonarnych.

E-mail nazwa.pl

Dla osób preferujących kontakt elektroniczny został udostępniony adres e-mail nazwa.pl. Pytania należy kierować na adres: [email protected]. Wiadomości trafiają bezpośrednio do konsultantów, którzy odpowiadają na wiadomości tak szybko jak to możliwe. E-mail jest bardzo wygodną formą kontaktu i można na niego kierować wszelkie pytania dotyczące hostingu nazwa.pl.