Telefon dla obywateli Ukrainy

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-11-14 10:12:14
  • Data modyfikacji: 2022-12-28 12:34:44
Telefon dla obywateli Ukrainy

Sprawdź wszelkie dostępne sposoby na kontakt dla obywateli Ukrainy. Telefon dla obywateli Ukrainy umożliwi zdobycie najnowszych informacji bezpośrednio od pracowników. Już dziś wypróbuj dostępny telefon dla obywateli Ukrainy.

Telefon dla obywateli Ukrainy

Przez dynamicznie rozwijającą się sytuację na Ukrainie wielu uchodźców przybywa do Polski. Ministerstwo Spraw Zagranicznych daje obywatelom Ukrainy możliwość otrzymania wszelkiej możliwej pomocy dzięki podanemu poniżej telefonowi dla obywateli Ukrainy. Na podany poniżej numer mogą dzwonić także obywatele Polski, którzy aktualnie przebywają na terenie Ukrainy. Na poniższej stronie podany został więcej niż jeden aktualny telefon dla obywateli Ukrainy. Z tego też względu każdy z poniższych numerów został odpowiednio opisany, aby ułatwić osobom zainteresowanym znalezienie odpowiedniego kontaktu. Niestety, ale poniżej nie zostały aktualne godziny funkcjonowania poszczególnych telefonów dla obywateli Ukrainy. Z tego też względu przed bezpośrednim kontaktem z poszczególnymi numerami, zaleca się we własnym zakresie sprawdzenia godzin funkcjonowania poszczególnych telefonów dla obywateli Ukrainy. Warto już dziś skorzystać z podanych poniżej numerów kontaktowych i uzyskać potrzebną pomoc.

Telefon dla obywateli Ukrainy: +48 22 523 88 80

Telefon dla obywateli Ukrainy w sprawach pomocy: +48 22 648 11 11 oraz +48 604 932 969
*Telefon dla obywateli Ukrainy obsługiwany jest w języku ukraińskim

Telefon dla osób z Ukrainy: +48 22 656 64 63
*Telefon dla obywateli Ukrainy dostępny jest dla osób zainteresowanych przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Telefon dla uchodźców: +48 222 309 900
*Telefon dla obywateli Ukrainy dostępny jest dla osób zainteresowanych przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Specjalny telefon dla uchodźców z Ukrainy na policję: 47 72 123 07

Telefon dla uchodźców z Ukrainy: 00 800 6 7 8 9 10 11 oraz +32 22 99 96 96

Kontakt dla obywateli Ukrainy

Poza skorzystaniem z telefonu dla obywateli Ukrainy zainteresowane osoby, które preferują kontakt za pośrednictwem internetu, mogą skorzystać z dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej. Za pomocą poczty mailowej osoby zainteresowane mają możliwość bezpośredniej korespondencji z pracownikami telefonu dla obywateli Ukrainy oraz uzyskanie wsparcia w potrzebie. Przed wysłaniem takiej wiadomości warto wpierw upewnić się, że w temacie osoba uwzględniła powód maila, a w jego treści dokładnie opisała zaistniałą sytuację. Dzięki umieszczeniu jak największej ilości szczegółów bardzo mocno klient ułatwić może pracownikom telefonu dla obywateli Ukrainy znalezienie właściwego rozwiązania problemu klienta. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Eksperci z pewnością postarają się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie na każdą nadesłaną wiadomość mailową.

E-mail dla obywateli Ukrainy: [email protected]