LOOMI telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-04-09 12:42:34
  • Data modyfikacji: 2022-08-03 13:52:22
LOOMI telefon

Skontaktuj się z pomocą techniczną LOOMI. Sprawdź aktualne dane kontaktowe do LOOMI by Opera. Telefon LOOMI do konsultantów serwisu streamingowego.

Co to LOOMI

LOOMI to nowy portal VOD stworzony przez LOOMI Opera zawierający na swoim serwisie wiele filmów i materiałów wideo. LOOMI VOD niedawno nie był jeszcze w pełni uruchomiony i cały czas trwały testy platformy. Obecnie strona LOOMI jest dostępna dla zainteresowanych. Znaleźć tam można różnego rodzaju wyselekcjonowane filmy dostępne dla widzów w cenie od 6,99 zł. Konkurował on będzie z takimi gigantami jak Netflix, HBO czy Amazon Prime.

Kontakt Loomi

Loomi posiada na stronie internetowej Dział Supportu. Możliwe jest wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy w sprawie serwisu. Możliwe jest zgłoszenie błędu w programie lub zasugerowanie ciekawej zmiany bądź ulepszenia. Formularz kontaktowy dostępny jest dla każdego. W formularzu należy podać adres e-mail, temat wiadomości oraz treść wiadomości. Istnieje możliwość dodania załącznika w postaci pliku lub zdjęcia. W przypadku chęci wysłania wiadomości na pocztę elektroniczną warto skorzystać z adresu: [email protected].

Telefon LOOMI

Na stronie internetowej LOOMI udostępniony jest formularz kontaktowy oraz adres poczty elektronicznej. W przypadku chęci skorzystania z innej formy kontaktu na przykład numeru telefonu nie jest to obecnie możliwe. LOOMI telefon nie udostępniło na swojej stronie internetowej. Telefon LOOMI nie istnieje do kontaktu dla klientów. W przypadku podania telefonu do konsultantów przez LOOMI zostanie ona zaktualizowana na stronie tak szybko jak to tylko możliwe. Jedyną opcją kontaktu zostaje skorzystanie z formularza kontaktowego. Telefon LOOMI nie jest dostępny.

LOOMI telefon: ...

Kontakt LOOMI przez Opera

Istnieje możliwość kontaktu w sprawach LOOMI bezpośrednio do Opery. Na stronie Opery znajdują się udostępnione dane kontaktowe. Do dyspozycji klientów Opery został udostępniony taki sam formularz kontaktowy jak w przypadku LOOMI. Oprócz niego możliwe jest wysyłanie wiadomości na adres e-mail. Wiadomości należy kierować na adres: [email protected]. Niestety w przypadku Opery również telefon nie został podany. Telefon Opera nie istnieje.