0

Dulux telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-08-06 00:49:56
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 14:34:45
Dulux telefon

Skorzystaj z dostępnych sposobów na kontakt z Dulux. Telefon Dulux daje klientom możliwość na otrzymanie przydatnych informacji. Telefon Dulux dostępny jest dla klientów wyłącznie w wybranych dniach oraz godzinach. Skorzystaj z telefonu Dulux.

Dulux telefon

Pierwszą z metod, z której mogą skorzystać klienci w celach skontaktowania się z pracownikami Biura Obsługi Klienta jest możliwość skorzystania z dostępnego poniżej telefonu Dulux. Podczas bezpośredniej telefonicznej rozmowy z konsultantem Dulux możliwe jest otrzymanie istotnych i przydatnych danych z zakresu aktualnej oferty firmy. Dodatkowo także pracownicy telefonu Dulux dzięki swojej wiedzy potrafią udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Telefon Dulux aktywny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon Dulux: 800 154 075

Dulux kontakt

Dodatkowo dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu firma Dulux udostępnia także adres poczty elektronicznej. Na podaną poniżej skrzynkę mailową klienci mogą wysyłać wiadomości. Ważne, żeby w tytule maila znalazł się powód, z jakim klient pisze do pracowników Biura Obsługi Klienta Dulux, a w treści wiadomości należy ze szczegółami dokładnie opisać dany problem. Pomoże to znacznie w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Dulux powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Dulux: [email protected]

Możliwy jest także kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego, znajdującego się na oficjalnej stronie internetowej Dulux. Przed wysłaniem go należy uzupełnić odpowiednie dane, następnie wybrać temat zgłoszenia, a na końcu dokładnie opisać daną sprawę. Wiadomość zwrotna także powinna dotrzeć do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Dane korespondencyjne

Osoby preferujące bardziej tradycyjne formy kontaktu mogą skorzystać z dostępnych adresów korespondencyjnych. Na poniższy adres można za pomocą listów wysyłać wszelkie sprawy oraz pytania. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę metodę kontaktu, na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. W przypadku, gdy sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z szybszej formy kontaktu, jak na przykład telefon Dulux.

Adres Dulux korespondencyjny:

AkzoNobel Decorative
Paints Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48
02-255 Warszawa

Strona internetowa Dulux

Ostatnią metodą jest możliwość skorzystania z chatu online z pracownikiem Biura Obsługi Klienta Dulux. Jest to udostępnione na oficjalnej stronie internetowej Dulux. Należy jednak wspomnieć, że metoda ta jest dostępna dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.