Logitech telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-09-26 04:45:16
  • Data modyfikacji: 2022-11-07 09:20:32
Logitech telefon

Szukasz aktualnych sposobów na kontakt z Logitech? Sprawdź aktualne sposoby na skontaktowanie się z pracownikami firmy, które umieszczone zostały na poniższej stronie internetowej. Skorzystaj z dostępnego telefonu Logitech i skontaktuj się z pomocą techniczną.

Telefon Logitech

Możliwością kontaktu z pracownikami Biura Obsługi Klienta jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie telefonu Logitech. Daje on klientom możliwość bezpośredniej rozmowy z konsultantami firmy i otrzymanie wszelkich informacji o aktualnej ofercie, a także pomoc techniczna. Warto zaznaczyć, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Logitech. Z tego powodu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Telefon Logitech jest aktywny w dniach od poniedziałku do piątku przez całą dobę.

Telefon Logitech w sprawach kontaktu: +41 (0)21 863 55 11
Telefon Logitech do pomocy technicznej: 00800 441 17 19
Fax: +41 (0)21 863 55 12

Kontakt Logitech

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z udostępnionego adresu korespondencyjnego. Na podane poniżej adresy klienci mogą wysyłać wszelkie prośby czy pytania w formie tradycyjnego listu. W korespondencji dobrze jest zawrzeć i opisać sprawę, z jaką klient zwraca się do pracowników firmy Logitech. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku tej opcji na odpowiedź zwrotną klienci będą musieli poczekać znacznie dłużej niż w przypadku skorzystania z telefonu Logitech.

Adres korespondencyjny Logitech

EPFL-Quartier de l'Innovation
Daniel Borel Innovation Center
CH - 1015 Lausanne

Pomoc techniczna Logitech

W celu uzyskania pomocy technicznej od firmy klienci mogą zalogować się na swoje prywatne konta znajdujące się na oficjalnej stronie internetowej producenta. Po zalogowaniu się na swoje konto w odpowiedniej zakładce znaleźć można zakładkę przekierowującą klienta do pomocy technicznej.