0

Origin telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-09-07 14:14:30
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 14:04:40
Origin telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Origin dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Infolinia telefoniczna Origin. Aktualny numer telefonu Origin dla klientów.

Origin kontakt

Origin jest to platforma z grami w wersji cyfrowej oraz innymi produktami dla graczy, stworzona przez firmę Electronic Arts. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z zakupami warto skontaktować się z konsultantami Biura Obsługi Klienta. Kontakt Origin oferuje na parę różnych sposobów. Wsparcie od konsultantów bez logowania na konto na platformie jest możliwe między innymi poprzez formularz kontaktowy. Arkusz taki należy wypełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi, takimi jak imię, nazwisko oraz adres e-mail, a następnie należy wybrać temat, czego dotyczy problem, który wystąpił. Konsultanci starają się jak najszybciej odpowiadać na wszelkie pytania od klientów wysyłane poprzez formularz kontaktowy.

Telefon Origin

Kontakt Origin jest możliwy również poprzez telefon Origin. Konsultanci Biura Obsługi Klienta obsługują telefon Origin od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 19:00 czasu zachodnioeuropejskiego. Telefon Origin działa pod numerem kontaktowym +48 223 970 840. Pomoc pracowników Biura Obsługi Klienta można uzyskać właśnie poprzez telefon Origin. Jednak, gdy problem wystąpi poza godzinami, w których telefon Origin jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta, można poprosić o pomoc społeczność platformy na forum internetowym. Często wsparcie od innych użytkowników Origin udzielane jest przez całą dobę.

Telefon: +48 223 970 840