0

Lidl telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-08-01 10:02:23
  • Data modyfikacji: 2022-09-08 13:30:57
Lidl telefon

Lidl telefon - skontaktuj się ze sklepem w sprawie pracy, gazetki lub w sprawie nieruchomości. Dane kontaktowe znajdują się na stronie. Telefon, e-mail Lidl

Kontakt Lidl

Lidl Polska jest członkiem międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące działalność na terenie całej Europy. Lidl na początku swojego powstania był hurtownią żywności. W latach 80. Lidl podjął działalność zagraniczną. Dziś sieć posiada około 11550 sklepów w 30 krajach. Lidl w głównej mierze opiera się o produkty związane z żywnością, jednak jego asortyment został rozszerzony o ubrania, narzędzia czy akcesoria kuchenne.

Sklep Lidl gazetka zawiera promocje oraz limitowane produkty na najbliższy tydzień. Aby podjąć karierę lub współprace ze sklepem warto odwiedzić oficjalną stronę sklepu i przejść do zakładki Lidl praca.

W przypadku chęci uzyskania kontaktu ze sklepem najlepszym sposobem jest odwiedzenie jednej z placówek stacjonarnie. Dostępne są również opcję takie jak adres e-mail, telefon Lidl lub formularz kontaktowy.

Telefon Lidl

Lidl na swojej stronie internetowej udostępnia bezpłatny numer kontaktowy w celu nawiązania kontaktu. Telefon Lidl obsługuje od poniedziałku do piątku 8:00-20:00 oraz w soboty 8:00-18:00.

Lidl telefon:

800-012-071

Centrala Lidl telefon: 

61 896 76 00

Kontakt online

Kontakt dla klientów sklepu jest możliwy jedynie poprzez formularz kontaktowy Lidl dostępny na stronie. W przypadku mediów udostępniony jest adres e-mail i jest to jedyna forma kontaktu. Prawdopodobnie jest to najwygodniejsza forma dla samych mediów jak i osób obsługujących zgłoszenia.

E-mail Lidl: [email protected]

Dane adresowe

W przypadku chęci kontaktu osobistego można odwiedzić wybrany sklep osobiście. Jest to ułatwione, gdyż Lidl posiada swoje placówki prawie w każdym z polskich miast. Dokładne adresy placówek można znaleźć na stronie Lidl Polska

Główna siedziba Lidl adres

Lidl sp. z o.o. sp. k z siedzibą w Jankowicach
ul. Poznańskiej 48, 62-080 Tarnowo Podgórne