Expander telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-11-04 20:28:06
  • Data modyfikacji: 2022-11-17 15:39:07
Expander telefon

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Expander? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały aktualne sposoby kontaktu z firmą w tym także telefon Expander.

Expander telefon

Jedną z możliwości skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Expander. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa telefoniczna z pracownikiem Expander, który może udzielić wszelkich aktualnych informacji dotyczących oferty firmy. Dodatkowo konsultanci obsługujący telefon Expander odpowiedzą także na wszystkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także dodać, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Expander. Dodatkowo także podane numery kontaktowe są dostępne dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, a także w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 do 18:00.

Telefon Expander: 801 67 00 00
Telefon Expander: 22 295 44 44

Expander kontakt

Dodatkowo istnieje także możliwość skorzystania z dostępnych poniżej adresów poczty elektronicznej, na które klienci wysyłać mogą wszelkie sprawy wymagające pomocy ekspertów. Należy pamiętać przed wysłaniem wiadomości o podaniu powodu sprawy, z jaką klient zwraca się do pracowników Expander, a także dokładnym jej opisaniu. Wiadomość zwrotna ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne formy kontaktu istnieje możliwość korespondencji listowej. Poniżej udostępniony został bowiem adres korespondencyjny. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku wybrania tej opcji na kontakt z firmą, odpowiedź zwrotna zostanie dostarczona znacznie później niż przy innych metodach kontaktu.

Adres korespondencyjny

Gdański Business Center
ul. Inflancka 4B, bud. C, 6p.
00-189 Warszawa

Ostatnią możliwością jest skorzystanie z chatu online z pracownikiem firmy. Należy jednak pamiętać, że ta możliwość dostępna jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, a także w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 do 18:00.