0

Niebieska Linia Telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-06-27 05:22:16
  • Data modyfikacji: 2022-08-11 16:54:12
Niebieska Linia Telefon

Telefon do psychologów i prawników Niebieskiej Linii dla pokrzywdzonych. Uzyskaj pomoc od specjalistów, dzwoniąc na telefon Niebieska Linia. Aktualne dane kontaktowe do Niebieska Linia.

Co to jest Niebieska Linia

Niebieska Linia świadczy pomoc osobom dotkniętym przemocy oraz świadków tej przemocy. Szczególnie pomoc jest udzielana osobom, które takiej przemocy doświadczyły w rodzinie. Niebieska Linia posiada własną infolinię telefoniczną, na której można otrzymać pomoc od psychologów i prawników.

Kontakt Niebieska Linia

Dla zainteresowanych na stronie internetowej Niebieska Linia udostępniony został czat online. W prawym dolnym rogu należy nacisnąć na znajdującą się ikonkę w celu rozpoczęcia czatu. Na stronie internetowej niestety nie ma możliwości wypełnienia formularza kontaktowego. Niebieska Linia nie udostępniła formularza kontaktowego. Istnieje jednak sporo innych form kontaktu do wyboru dla zainteresowanych. Można skontaktować się za pomocą adresu e-mail Niebieska Linia i dzwoniąc na telefon Niebieska Linia.

Telefon Niebieska Linia

Istnieje numer telefonu Niebieska Linia do sekretariatu. W przypadku pytań na temat programu Niebieska Linia można kierować połączenia na telefon Niebieska Linia: +48 22 824 25 01. Odbierany jest on przez konsultantów pracujących w sekretariacie Niebieskiej Linii w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 14:00.

Wsparcie Niebieska Linia telefon

Istnieje telefon Niebieska Linia podany na stronie internetowej, na który mogą kierować połączenia osoby dotknięte przemocą. Dzwoniąc na telefon Niebieska Linia, możliwe jest uzyskania pomocy. Telefon Niebieska Linia przeznaczony jest dla osób pokrzywdzonych potrzebujących pomocy i wsparcia psychicznego. Telefon Niebieska Linia działa nieprzerwanie od 2007 roku przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 20:00. Telefon Niebieska Linia do poradni to: 22 668 70 00. Połączenia odbierane są przez wykwalifikowane do pomocy osoby takie jak lekarze, psycholodzy i prawnicy. W sytuacji, w której osoba była ofiarą lub świadkiem przemocy, warto skorzystać z udostępnionej infolinii telefonicznej Niebieska Linia.

E-mail Niebieska Linia

Dla osób chcących wysłać wiadomość za pomocą poczty elektronicznej istnieje taka możliwość. E-mail został podany dla zainteresowanych na stronie internetowej. Wiadomości należy wysyłać na adres: [email protected]. Odpowiedzi zostaną wysłane tak szybko jak to możliwe.