eKRS telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-12-31 01:54:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 12:57:59
eKRS telefon

Aktualny numer telefonu na telefon eKRS dostępny na stronie. Infolinia telefoniczna eKRS dla zainteresowanych. Pomoc konsultantów dostępna dzwoniąc na telefon eKRS.

eKRS kontakt

eKRS kontakt realizuje zarówno online jak i poprzez telefon eKRS. Kontakt eKRS online jest dostępny dzięki formularzowi kontaktowemu dostępnemu na stronie internetowej. Aby wiadomość została przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta eKRS, arkusz należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe, takie jak telefon, adres e-mail, imię i nazwisko, oraz wiadomość z zapytaniem. Poprawnie wypełniony formularz kontaktowy można przesłać do pracowników. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszelkie zapytania od klientów wysyłane poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak tylko jest to możliwe. 

eKRS udostępnia informacje i dokumenty, które wystawiane są przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Dzięki usłudze eKRS możliwe jest zamówienie dokumentów z Krajowego Rejestru Sądowego, eRaportów, fotokopii akt oraz także innych dokumentów.

Telefon eKRS

Telefon eKRS pozwala na uzyskanie informacji od konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta dotyczących tego, jak uzyskać odpowiednie dokumenty z Krajowego Rejestru Sądów. Telefon eKRS działa pod numerem kontaktowym 22 123 5583. Warto jednak wiedzieć, że telefon eKRS nie działa przez całą dobę. Telefon eKRS jest aktywny jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci telefoniczni Biura Obsługi Klienta obsługują połączenia przychodzące na telefon eKRS od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 16:00. Na telefon eKRS zaleca się dzwonić tylko w godzinach, w których jest on dostępny. W pozostałych godzinach telefon eKRS nie jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta. Gdy telefon eKRS jest nieaktywny, można skorzystać z formularza kontaktowego, aby uzyskać kontakt eKRS.

Aktualne informacje, które dotyczą dostępności danych w eKRS można uzyskać dzwoniąc na numer prowadzący na telefon eKRS oraz wybierając 2. numer wewnętrzny.

Telefon: 22 123 5583